Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrThomi

    addikt

    válasz Essentials #24 üzenetére

    Vilagos amit mondasz, nem fogom egyik vagy masik gyarto partjat sem, hisz emlitettem hasznalom mindket rednszert. Mindegyiknek vannak elönyei es hatranyai.
    Roviden es tomoren arra gonltam hogy az ios tobb kenyelmi funkciot is at vehetne, ami magat a felhasznalast konnyiteni meg amivel szerintem az apple hirneve egy cseppet sem csorbulna. Gondolok itt peldaul a gesture funkciokhoz, ami az androidban felhasznalobaratabb. Sokszor csak az az erzesem hogy az apple csinalhtana sokkal jobban is de ragaszkodik a sajat ideologiajahoz es az amcsi felfogashoz.

    Teljesen igazad van abban megvarjak mig kiforr a rendszer, de szerintem mas gyartok mar reg mas fele fognak menni, mikor az apple behozna a kijelzo ala epitett ujlenyomat olvasot. Nekem az osszes feloldas kozul ez a legjobb, kezre esik, gyors, legyen az elöl vagy hatul. Szerintem steve jobs, ezt mar regen meglepte volna.
    Samsung, xiaomi gyart minden, az applenek pedig 5 dologra kellene koncentralni es ott is habozik sokszor az innovacioval ?! Oke samsungek kiserleteznek is a hajlithato kijelzökkel, a fold 1-el be is nyeltek a forro kardot eleg melyre, de mar a 3 generacional tartunk. Akkor akar az apple kijonni vele mikor mar mindenki unja a dolgot ? Sot mar talan unjak is az emberek es elegge megoszto. Hol van itt a nagy revolucio amit minden iphone erkezesekor hangoztatnak ?! 2023 ra jon az elso hajlithato iphone ? Nem lesz nagy dolog, talan akkor ha megoldjak a viz/por allosagot es a belso kijelzo nem szakad be erosebb korom erinteskor. Volt a napokba z flip 3-am es feltem hasznalni, es tarottam az amortizaciotol.
    Az hogy a gyartasban hogy boldogulnak az alkatreszekk teljesen sose fogunk belelatni.

    bocs lehet elmentem mar mas iranyba, senkit nem akarok megserteni, csak en igy gondolom. Ami talan bosszanto hogy az apple tudna jobban is csinalni de nem akarja

    Nothing Phone (2a)

Új hozzászólás Aktív témák