Új hozzászólás Aktív témák

  • #08176384

    törölt tag

    Sokáig gondolkodtam, hogy 11 pro max után ez, vagy a sima 12 pro legyen. Végül a sima pro mellett döntöttem. A max őszintén szólva nem éri meg a felárat és tényleg ugyanolyan jó képernyőt nézek a sima pro kicsit kisebb méretben. A max-nal számtalan helyzet volt, amikor kényelmetlen volt a használata. Pl nem fért be rendesen a Honda töltőpadra, pláne ha a CarPlay miatt az USB is be kellett dugni. Sokszor a szerencsén múlt, hogy nem törtem össze vagy esett a földre. Ezenkívül az ember egyik kezében pl valamilyen tárgy van, azt a telefont lehetetlen volt egy kézzel még felvenni is, pedig közel 2m magas vagyok és nagyon hosszú ujjaim vannak. Idén a pro kijelző nőtt annyit (5.8<6.1), hogy ezt most tényleg kellemes használni. Ettől független nem rossz a 12 pro max, csak tényleg ez az a méret amit nem komfortos használni már lapát kezekkel is. Az az irány viszont nagyon nem jó, hogy a Samsung után, kétfajta pro modell lett. Nem hinném, hogy az új szenzor nem fért volna bele a sima pro házba. Van YouTube több kamera teszt és érdekes, hogy van néhány ritka helyzet, amikor a sima pro jobb képet lőtt, mint a max. Viszont bizonyos helyzetekben a max részletgazdagabb képet csinál, mint a sima pro.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák