Új hozzászólás Aktív témák

  • alexandrosz

    aktív tag

    válasz El Diabl0 #43 üzenetére

    Én, mint user, olyan laptopot használok, amit adnak. Ha legközelebb ez Apple lesz, akkor nyilván azt.
    Engem nem kötnek érzelmek sem a mostani T490-hez, sem egy esetleges jövőbeli M1 laptophoz.
    Tudom, nem mindig könnyű ezt a rajongás nélküli létet megérteni, amikor az ember csak használja az eszközt, munka után meg elteszi a helyére. Még csak meg sem simogatja, vagy nézegeti még pár percig könnyes szemmel. Nevezhetjük ezt persze tudatlanságnak, amit jól meg is kaptam a templom bennfenteseitől. A viccnek szánt csilli villi érte el az ingerküszböt, még úgy is, hogy odaírtam, nem mondanék ilyet :) #humorérzék
    Pedig csak annyit írtam le, hogy nem látom özönleni az it managereket, hogy ezt adják majd a kollégáiknak, amit egyébként még senki sem cáfolt. Szó nem volt arról, hogy a termék maga milyen, biztosan jó.
    Nekem semmi bajom az Apple cuccaival. A lányom pl. egy gen. 7-es iPad-et nyúz, imádja, én vettem neki, a mostohalányom iPhone 8-ast (most könyörög 12-esért), volt a kezemben, jó, de nekem nem kellene.
    A tesztben szereplő füles meg drága. De én is szeretem, ha kiveszek valamit a dobozból és működik, s mindenben magas szinten teljesít. Az Apple termékek ilyenek.

Új hozzászólás Aktív témák