Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz antikomcsi #69 üzenetére

    Hát igen, ráadásul szerintem ha akarták volna, akkor szoftveresen driverből megoldják shader modell 2.0-ával, de gondolom direkt nem is akarták...

    Az cink lehetett amúgy, nekem végül ilyen 12 év után hasonlóan halt meg a gépem, bepittyant bekapcsoláskor, de nem adott képet a Bioson túl. Az informatikus aki még anno összerakta nekem karácsonyra a gépet azt mondta, hogy nem tudta megjavítani, de tud olyat, aki adatmentéssel foglalkozik és elvihetjük hozzá ha akarjuk, viszont szerinte már abszolút nem érdemes bele invesztálni, mert már ősrégi az egész rendszer. Így aztán apám rakatott vele össze egy újat otthonra, s abban most azóta egy i5-3300 dolgozik. :)
    Vicces amúgy, hogy a haveromnak akkor csúcs gépe volt a Core 2 Quad q8400-al meg gtx 275, ma meg fordult a kocka és neki van ősi vasa hozzám képest.

    (#67) Dobrika Lehetett venni, pl. ATI Radeon HD 4650 is volt, de rendelésre ha jól emlékszem, ráadásul drágábban is adták, mint a PCI-E-s kártyákat. S belegondoltál, hogy később eladni sem tudod könnyen, mikor már mindenkinek PCI-E-s gépe lesz...

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák