Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ***ANDRÁS***

    aktív tag

    Ilyen monitort használok 2,5 éve. Pont akkor jelent meg, AOC Q27G2U/BK néven. Óázis computernél vettem, mert úgye a monitoroknál az első 2-3 hét kritikus. Be is jött egy panelhiba, gyorsan cserélték, azóta hibátlanul megy. Válaszideje 1ms, nem 4. Legfőbb szempont a szemkímélő üzemmód és a villódzásmentesség volt vételkor, ezt maradéktalanul teljesítette! Elégé érzékeny szemem van, IPS monitorok használatakor bevörösödik és fárad fél óra után, VA panelesnél nem! Ghostot, egérmutató utánahúzás nem tapasztalok, megszűnt az ips hibái is, az ips glow, mint a széleken fehér kivilágosodás és színeltérés. Gsync műkődik. USB hub 4x1 remekül megy, telefontöltő 1x is van. A monitor szoftveresen is vezérelhető, manuális beállítás és bekapcsolás viszont nehézkes a kicsi gombok miatt, de megszokható, ez az egyetlen kicsi hibája. Mai összes monitorhoz egy távirányító már nemártana, haladni kéne a korral, még a 20 évvel ezelőtti monitorokon is volt egy nagy gomb a bekapcsoláshoz! Röviden ennyi lenne. Ha valaki mellette dönt, csalódni nem fog. Nagyobb, hasonló monitort, 31,5 a Samsung Odyssey G7 családban találtam, ami megfogott. Egy újabb IPS monitor egyenlőre nem merek bevállalni, de 4-5év alatt csak fejlődtek annyit, hogy a szemem is rábólintson :)

    + egy lényeges dolog: Playstation 5 hibátlanul megy vele, 1080p, horizon forbitten west eszméletlenül szép rajta. 2k beállítást nem próbáltam még, pár hete jött patch óta 1440p-ben is használható a monitor.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák