Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz Jinxb1rd #13 üzenetére

    A demo mint írtam egy sokkal régebbi buildből volt, nem két hét alatt javítanak rajta. Konzolon semmi bajom nem volt az irányítással és a harcokkal. A töltögetés tény, de ezen egy SSD-vel lehet javítani ha az embert zavarja, akár konzolon is de engem pl. nem zavart. Az általad írt Destiny is tud ám tölteni amíg elindul csak töltőképernyő helyett a repülőket nézegetheted. Mindig betöltött nálam minden pályarész, néha a textúrák késtek egy töltőképernyő után de ha betöltött rendben volt. A Destiny 2 sem csúnya, de ott sokkal kevesebb amivel interakcióba kerülhetsz. Az Anthemben rendesen térfogata van a játéktérnek. A mission succes screen hibával nem találkoztam, freeplayben elvileg a demo nem engedett privátot játszani így simán lehet, hogy nem random volt hanem a melléd rakott játékos(ok) csináltak meg egy world eventet. Utolsó nap több órát repkedtem 3-asban, voltak bugok ezt aláírom de a megjelenésre a legtöbbet biztos javítani fogják. Sokkal több minden van benne mint a D2-ben, a javelinek meg sokkal szórakoztatóbbak is.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák