2019. szeptember 23., hétfő

Gyorskeresés

(#1) zcool

zcool
(aktív tag)

Remek! Nagyon szeretem a Dragon Age: Origins-t ...Remélem vmi jófélét hoznak össze.. :K

[ Szerkesztve ]

Legalább annyira vedd a fáradtságot,hogy pü-re válaszolsz!

(#2) Ghostface

Ghostface
(senior tag)

Nagyon jó, imádom az animéket és a Dragon Age-t is. Remélem jó lesz. Amúgy Dead Space-en és Dante's Infernon kívűl Halo-ból és Batmanből is készült anime. :)

Battletag: GHostface#2619 HotS, Hearthstone

(#3) jimessor666 válasza Ghostface (#2) üzenetére

jimessor666
(aktív tag)

Pontosan,nekem eddig a Dead Space tetszett a legjobban, a Dante's Inferno se volt rossz,de olyan snassz volt,remélem a Dragon Age kiemelkedő alkotás lesz!

Várjuk! :)

私たちに聞いてください。!

(#4) Plazmacucci

Plazmacucci
(nagyúr)

Csak a dead space című fél anime borzadályt láttam eddig, így semmi jóra nem számítok. Anime? GitS meg az ehhez hasonlók animék... nem a deadspace...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5) marcus.fenix

marcus.fenix
(aktív tag)

japán FUNimation Entertainment

Aha... értem... szerintem a japánok maradjanak pikacsunál meg dragonbólnál, meg a többi f@sságnál, és inkább animésítsék valamelyik "kiváló" JRPG-jüket, és ne kontárkodjanak bele a nyugati civilizáció levesébe... nagyon más kultúra az övék, és fölösleges keverni a szezont a fazonnal... :(

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#6) Ghostface válasza marcus.fenix (#5) üzenetére

Ghostface
(senior tag)

Kiváló jrpg alatt akár a Final Fantasy-t is lehet érteni. Azt hiszem ahoz nem is kell idézőjel. A "nyugati civilizáció leveséről" meg elég csak annyit, hogy a nagy nyugat több japán filmet is feldolgozott, de egy se lett jobb az eredetinél. Lehet hogy sikeresebb mert jobb a marketing, de nem jobb. Most épp animék megfilmesítésével próbálkoznak, láthattuk is ennek a kezdetét egy "jól sikerült" Dragon Ballal. Előre félek mit fog ez a nagy nyugat kihozni a GitS-ből, Akirából, vagy a Cowboy BeBopból. Szerintem jobb ha Japán nyúl a nyugati sz@rhoz mint fordítva. De mivel a két kultúra eléggé különböző (hála Istennek így mindenki megtalálja a maga kedvencét), jobb ha egyik se buzerálja a másikat.

(#7) csaabz

csaabz
(őstag)

A Dead Space-féle borzalmas volt.
Annyi öncélú, idegesítő brutalitást meg vért...

Tudom, mire számíthatna az ember 1 ilyen sztoriból, de akkor is hulladék volt...
:(( :W

We were somewhere around Barstow on the edge of the desert when the drugs began to take hold.

(#8) baz538 válasza Ghostface (#6) üzenetére

baz538
(csendes tag)

+1 a számból vetted ki a szót :DDD

(#9) - = Zk = -

- = Zk = -
(félisten)

Ha már játszani nemudok/tudtam vele, vmh anime jól jön :C
Same as dead space...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#10) Darth_Revan

Darth_Revan
(veterán)

Remélem lesz legalább ilyen jó :D

(18+) [link]

(#11) marcus.fenix válasza Ghostface (#6) üzenetére

marcus.fenix
(aktív tag)

Szerintem a J-horrorok is hulladékok, és a belőlük készült nyugati verziók is, szóval én se támogatom a nyugati civ fordított kontárkodását sem... ;]

Csak elképzeltem ahogy a másfél órás Dragon Age anime főhőse öklömnyi mandulaszemekkel pislogva áll, hátán akkora kétkezes pallossal, hogy ha megmozdulna akkor fölszántaná vele maga mögött a földet, és ez a kép megy 5 percen keresztül, közben csak hosszú szőke haja lebben meg a szélben (amit színes csíkok kavargása jelez) majd három frame egymás után ismétlésével szaladni kezd hogy aztán megint öt percen keresztül farkasszemet nézzen a szintén mandulaszemű Broodmother-rel....

[ Szerkesztve ]

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#12) Ghostface válasza marcus.fenix (#11) üzenetére

Ghostface
(senior tag)

Van aki szereti az animéket, van aki nem...
De ahogy látom neked igazából az egész keleti kultúra nem jön be. Ami nem baj, senki sem lehet tökéletes. ;] :P Max te nem nézed meg, mi meg majd élvezzük vagy szörnyülködünk hogy elcseszték.

(#13) marcus.fenix válasza Ghostface (#12) üzenetére

marcus.fenix
(aktív tag)

Ízlések és pofonok...
Az Appleseed pl. tetszett, tehát nem vagyok teljesen elfogult, de vannak fenntartásaim.
És ami nem való, az nem való...

(#14) Forceman

Forceman
(tag)

Nekem bejönnek az animék, egy rakatot megnéztem már belőlük. Jöhet ez is :D. De azért jó legyen.

Milyen deszkát ajánlok? Természetesen tölgyet, de a fenyő se rossz...

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.