Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    Anime mondjuk biztosan nem lesz, ahogy a Legend of Korra sem az, mert a Studio Mir dél-koreai.

    A sorozat gyalázatosan tré volt, pedig túlléptem a fentebbi kommentekben ecsetelt dolgokon. Rosszul megírt (kész anyagból...), logikátlan, a változtatások nagy része teljesen értelmetlen, szét is esik tőle az egész. Legfőképpen a mágia... a sorozat mágiájáról az jut eszembe, ahogy egy 5-6 éves gyerek fantasy-t játszik a játékfiguráival és minden szabály/erőviszony 5 másodpercenként, mindennemű ésszerűséget nélkülözve változik. A CGI szar, tele van kínosabbnál kínosabb jelenettel (a Yennefer-Geralt Aard-csókos szánalomnál fogtam a fejem, itt esett be a sorozat komolyan vehetősége a Herkules és a Xéna alá), egy gyötrelem volt nézni. A jeleneteknek nincs súlya, és sokszor olyan érzést kelt, mintha random egymás után lennének dobálva. Olvastam a könyveket, tehát nem a megértéssel volt problémám, mint az esetleges olyan nézőknek, akik a sorozaton keresztül ismerték meg a Witchert.

    Mivel a sorozat írói részt vesznek ebben a rajzfilmben is, azt hiszem fölösleges lenne elvárásokat támasztani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák