Új hozzászólás Aktív témák

  • Beniii06

    őstag

    válasz Beniii06 #18 üzenetére

    Sikerült a GLTools használata után(root kell hozzá) elindítanom a játékot Snapdragon 625(Adreno 506) alól kb. 12-20 fps-el low beállítással, letöltötte szépen az 1GB+ kiegészító file-t, bepatchelte, a főmenübe is beenged, sőt a játékba is, de amint kiugrasz a buszból visszatölt a főmenübe és kiírja, hogy root/debug-híd(usb hibakeresés gondolom) + még két dolog fennállása esetén(ezek a feltételek 'vagy' kapcsolatban állnak) nem játszhatok és ha folytatom bannolják az acc-ot. Persze direkt egy újat csináltam és nem nyomtam rá az elfogadom gombra, hanem kiléptem. Ha valakinek erősebb telefonja van és mégsem megy valami oknál fogva, hozzon létre egy zsír új acc-ot és azzal kísérletezzen, különben ban lesz a vége!

    Ja és a Magisk Hide sem segített rajta. Még lehet át fogok váltani másik romra és ott is kipróbálom.

    Ahhoz képest jó volt tesztelni, hogy legalább, ha darabosan is, láttam mit tud a telefonom, ha váltani fogják Open GL-t Vulkan-ra + optimalizálva lesz, szerintem Snapdragon 625-től felfele simán játszható lesz ~30 fps-el low-medium beállítások mellet, csak győzzük kivárni(pár hónap).

    Szerintem jelenleg csak azért High-end telefonon engedik tesztelni a játékot, hogy ne árasszák el az internetet mindenféle videók, képek, hogy itt a régóta várt fortnite és csak 10 fps-el megy, ne legyen negatív reklám.

    "Got any other secret weapons?"

Új hozzászólás Aktív témák