Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    válasz stemplar07 #47 üzenetére

    igen ezt akartam, belöle kihozni, hogy a javitott hatékomnyabb technologiával már javulni kellene a használati idönek és ugy ,hogy mindent használsz, mert akkor mié rtelme ,ha ott van, de nem használhatod vagy nem állandoan és neked kell manuálisan bekapcsolni öket a használathoz ami a legtöbb esetben elfelejtödik.

    Amugy elgondolkodtam ezen az orán, mert azért elég sokmindent tud és nem anynira vészes az ára, de ahogy irtam, ne csak mutogatni és sportoláshoz lehessen egy orát használni, hanem a napi élet megkönnyitésére is, ezért lenne jo az NFC és a hosszabb uzemidö.

    A sportok sokaságánál nem bánom, ha olyan sportokat tesznek bele, aminél rényleg van értelme valamit mérni és kijelezni , de például egy golf, sakk, e-sport azt hogy mérik, miben tér el attol, hogy én most csak ülök egy helyben TV-zek, vagy dolgozok a számitogépen vagy épp E-sportolok? ezek csak olyan doplgok ami a reklámnak kell , hogy elmodnják, hogy nekik 100 sportot támogat az ora a másiknak meg csak 90et, ezért lenne lényeges sztem, hoyg elég lenne a legáltalánosabbakat beletenni és akinek szuksége van a többire meg töltse le hozzá mint a számlapot.

Új hozzászólás Aktív témák