Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    Hát nem teljesen értem a fejlesztések irányát, hogy miért maradnak ki olyan dolgok az uj kiadásokbol amik a régebbiekben már benne voltak.
    Nekem a fejlesztés azt jelenti, hogy az ujabb tartalmaz mindent mint az elözö csak kicsit javitunk rajta és plusz dolgokat teszunk bele.
    Nem kiveszunk belöle.

    Az NFC például nem értem miért maradt ki, egy okosorának sztem, pont ilyen célra is a legjobb eszköz lenne nem csak a sport hoz, hogy amikor a boltba bemegy az ember akkor ne kelljen matatni a telefonért vagy a kártyát elöbányászni a pénztárcábol, hanem csak odaérinteni a fizetésnél az orát ami mindig kéznél van szó szerint.

    DE ugy látom, olyan dolgokon megy a licitálás ami huszadrangu az átlagemberek számára, minek bele több 100 sport ha a legtöbbet érdemben nem lehet mérni orával, e-sport, meg sakk és a többi, nem lebecsulendö ezek tevékenységek üzését, de mint egészségugyi céllel adatszerzésre nem hiszem, hogy ez lényeges lenne.

    És miért van az az érzésem, hoyg ahelyett, hogy a használhatóságra koncentrálnának inkább teleteszik olyan dolgokkal ami eszi a hardvert és meriti az akksit, ugyan ugy mint a telefonoknál is.
    Már 10 éve fejlesztik a hardvereket amik elvileg mindig hatékonyabbak és kevesebbet fogyasztanak, de mégse látni, hogy javulna az uzemidö, mert fölösleges dolgokkal felemsztik .

    itt is már 4 GPS modul van benne, mikor elvileg 2 vel is böven jó lenne ha akarnák. a telefon nélküli használat is alapnak kellene , hoyg legyen az okosoráknál, hogy a sportolás közben szabadon tudj zenét hallgatni .

    A vbezeték nélküli töltés is ilyen, feltételezem, hogy egyszerübb legyártani egy ilyen töltöt mint külön foglalatokat tervezni hozzá és, hogy csak egy tipushoz lehessen használni.

Új hozzászólás Aktív témák