Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Boond #4 üzenetére

    Biztosan így van, csak az a helyzet ezzel, hogy a Wikipédia még mindig arányaiban 1000* hitelesebb, mint a komplett Kelet-Közép Európai tudományos élet. Ha most félretesszük a klasszikus magyaros sarkításokat, hogy csak fekete és fehér van, persze ezek mindig annak arányában változnak, hogy ki mondja, akkor a Wikipédia még mindig 1000 000* hitelesebb, mint a komplett oktatási rendszer...

    Szóval értem én, hogy jobb lenne, ha a kenyér 3,60 Ft lenne, mikor akkor is tudtuk, hogy legalább 10 Ft volt a előállítási költsége, de ugye tudjuk, hogy ilyen csak Magyarországon lehetett, ja hát az 1 Ft-os benzin is hasonló sikersztori volt. Ezek után szerintem bárki aki hitelességről papol arrafelé, nem hiteles....

    Persze rá lehet ezt arra fogni, hogy ja ez már 60 éve volt, csak ezzel az a baj, hogy a mostani kommentekben pontosan erre lenne igény... Ugye "kéregetnek... " Ja hát otthon meg elveszik, miközben észt osztanak arról, mennyire megéri ez a magyar népnek... Hát akkor már inkább a Wikipedia... ha hitelességről van szó...

    Még mindig erre fizetek, mint népbutító magyar politikusok játszmáraira..

    (#5) hemaka

    Ja hát amikor bemész a boltba, neked is adnak ingyen mindent, nagyon érdekes, hogy miközben állandóan szidják arrafelé, a civil szervezeteket, akik akár ingyen adnak rászorulóknak valamit, ami persze nincs ingyen, mert valaki kifizeti, akkor ezzel semmi baj nincs, ha egy wikipedia kér, ami hasonló szitu, akkor jó megszóljuk, mert hát nincs ingyen... Igaz alternatívát sem felmutatni, sem csinálni nem képes egy ilyen igen kritizáló emberke... De fikázni jó...
    Azzal nincs baj, hogy lassan a korrupció a levegő szinonimája arrafelé... Akik nem kérnek hanem konkréten lehúznak, és nem kérdeznek meg, hogy szeretnéd-e?
    Azért a virtus benne van a levegőbe rendesen..

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák