Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    "Ja ja és ezek közül pl a Wikipedián megtalálod? Igen. Akkor a Wikipediaát nevezhetjük Civil szervezetnek ugye? "

    1 nem biztos, hogy megtalálod. 2. A wikipedia nem magyar szervezet, más kérdés, hogy van-e magyar aloldala stb vagy sem. +. baromira eltértél a lényegtől... Mire való, és mire nem a wikipedia...

    "Tehát akkor tulajdonképpen így amit hirdettél a nagy magyar összefogás ezzel együtt bukott meg."
    Már megint valami másról, beszélsz, és szándékosan azt akarod másik szájába adni, hogy xyz ezt mondta.

    Ha nem tűnt volna fel NEM FOGLALKOZTAM A CÖF-el sem (te hoztad be), és nem állítottam olyant sem, hogy álcivil lenne, ezt is te állítod.

    Persze tudom ,a civilséget is szeretnék kisajátítani egyesek, ahogy kultúra, oktatás, és más szegmenseket is.

    Az álcivil szervezetek, illetve annak helyi fiókjaik külföldi érdekek magyarországi képviseletén, érdekeik érvényesítésén kívül mást nem csinálnak. Amit meg csinálnak az max fedő akció. (ezeket máshol pl Amerikában ügynök szervezetekként tartják nyilván - igen nem civil szervezetként) - Ez sem új jelenség.

    Hagyjál már a hülyeségeiddel, képzelgéseiddel, belemagyarázásaiddal, a továbbiakban köszönöm.

    "Ja ja ki kellene nézni a szittya lovak mögül..."
    Majd ha ugyanazért a munkáért ugyan annyi fizetést kap egy angol francia német stb, mint egy magyar akkro beszéljünk arról, hogy nem a profit érdekli a külföldi vállatokat oké? :)

    A 2. meg ugyan az a termék nálunk drágább, mint mondjuk az anyaországi boltokban... miről is beszélünk he?

    [ Szerkesztve ]

    ⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

Új hozzászólás Aktív témák