Új hozzászólás Aktív témák

  • HaaS

    addikt

    válasz donki #46 üzenetére

    A hullákkal kapcsolatban teljesen igazad van :K.

    A mentések: nem kikapcsolva van, hanem konzolos, checkpoint alapú, ne mondd, hogy nem láttál még ilyet (vagy tééényleg???)... szvsz nagyon jót tesz a játéknak, hogy nem lehet állandóan minden párbeszéd előtt menteni. Növeli az újrajátszhatósági faktort, és jól kitol a szévlódos fenegyerekekkel, akik mindent opciót ki akarnak próbálni, hogy "hogy a legjobb".
    Lehet, hogy már elfelejtettem, de Max Payne mitől tudta lassítani az időt? Túltengett benne a midiklorián?
    Nem tapadsz a falhoz ammo felszedéskor, mert akkor nyomod meg a szpészt, mikor kiírja, hogy "felszed ammo".
    A hekkelés baromi egyszerű. Te vagy béna, nem viccelek.

    "Monoton hangon humor nélkül." Beszélsz angolul? Bekapcsoltad a tévét bevetések után például? Elolvastad a hekkelt számítógépeken az emaileket?
    "The man had enough cocain in his blood to make a baleen whale see Jesus." Ronalddal? Emlékszel?

    Lehetőleg valaki olyan is jöjjön, aki belekezdett, de olyan szar a játék, hogy hagyta félóra után a fenébe, mert ezt bírom, ez tökös. Tényleg.

    Mi a jó életnek játszik valaki egy játékkal, ha szar??? Pláne minek játssza végig? Aztán minek jön ide leszarozni valamit, amit végigjátszott??? Nem értem, basszameg, nem értem.
    Ráadásul letölti ingyen ÉS végigjátssza. Komolyan gyomorforgató. Lopni, aztán szidni, hogy mekkkkora szar ez a lopott holmi, eeez igen... gratulálok. Csendben olvasgassatok szerintem.

    Akinek nem inge, ne vegye magára.

    [ Szerkesztve ]

    "a sárkány is csak ember" - oxox

Új hozzászólás Aktív témák