Új hozzászólás Aktív témák

  • johnyblaze

    aktív tag

    válasz Shinjike87 #6 üzenetére

    Noha a revelations-t végig nem játszottam.de játszottam vele pár órát.annyira nekem sem a hangulata nem jött át illetve az egy kaptafára készült fültisztító szerű ellenfelek sem.
    A 2.-ik résszel pedíg ott is sikerült beverni az utolsó szöget a koporsóba.

    A zero és a Resident evil 1 eléggé klasszikusnak mondható,és valószínüleg ebből következik hogy tényleg elég jók.Az első rész felújítása jól sikerült ez így igaz.

    Az új hullámos RE2 remake számomra szintén hamar érdektelenségbe fulladt.cirka 1 órám volt benne.ez volt megjelenés tájékán,azóta sem.szép lett új lett.de pont a hangulat veszett ki belőle.nekem kifejezetten tetszett a klasszikus trilógiában hogy esetlenebb volt a mozgás illetve a kamera sem követett.ezáltal sokkal sebezhetőbb voltál.kés használatra nagyon oda kellett figyelni illetve amint mondtam a lőszerre.

    És azt viszont még kifelejtettem hogy a Code veronica volt az utolsó élvezhető rész ami követte a klasszikus vonalat.Sajnos ez a hajó is elúszott már.Mint sok más sorozat.
    Érdekes hogy 10-20 éve mindenki a grafikai fejlődést várta hogy milyen jó lesz... nem lett jobb.rosszabb lett.mármint grafika vs sztori/minőség.az utóbbit sajnos már tényleg csak ritkán sikerül teljesíteni.

    RE3 remake-be bele sem fogok kezdeni.

    Ez a resident evil re:verse meg aztán tényleg mindennek az alja.De ezek szerint ez az igény (telenség) ami mostanában tombol.Hiszen ezzel egy igényt kívánnának lefedni.Pénzt ,energiát bele fektetni ,hogy na tessék hát ez kell nektek íme elhoztuk.Gondolom a capcomnál nem kő papír ollóval döntötték el hogy meg legyen-e valósítva.Ha tényleg ilyen cuccoknak van térnyerése,az eléggé elszomorító.

    [ Szerkesztve ]

    "don't fulfill her desire, just up away and retire"

Új hozzászólás Aktív témák