Új hozzászólás Aktív témák

  • gejala

    őstag

    válasz Shinjike87 #13 üzenetére

    Mindig megy ez a mese a fegyverekről az új részekben, de már az első részben is halomba öltük a zombikat meg shotgunnal/gránátvetővel mászkáltunk...

    A 7 meg tökbe ugyanaz a játék, mint az 1, csak zombik meg 90-es évekbeli hülyeségek nélkül.

    És azt se értem, hogy valami RE játék, valami meg nem. Attól, hogy az 1 meg 2 olyan volt, amilyen, még nem fognak 25 évig pont ugyanolyan játékokat csinálni, mert rég kihalt volna a franchise.
    Nekem a RE azt jelenti, hogy mutatják az utat a jövő játékainak. Az első rész műfajt alkotott, a második tökéletesítette. Aztán jöttek a hülyeségek (3, 0 CV), de utána mertek továbblépni és a 4-el letették a modern third-person akciójátékok alapkövét. Azóta is sokan próbálták lemásolni, sikertelenül. Utána az 5 meg a mai napig egy nagyon élvezetes co-op shooter. A 6-al persze totálkárosra törték a hypevonatot, de megint előre menekültek és a 7-el megújították a szériát, miközben visszatértek a gyökerekhez is.

    A Village-nek meg most minden esélye megvan, hogy ismét utat mutasson a horror játékok következő generációjának, amit megint 10 évig próbálnak lemásolni. Az eddigi képek, videók meg interjúk alapján érződik, hogy most megint belenyúltak a tutiba.
    Ráadásul nekem az is tetszik, hogy a Village egy mindent bele játéknak tűnik. Eddig ugyan csak a vámpíros-vérfarkasos témát mutogatták, de négy ház lesz négy villainnel. Ezekből kettőt még egyáltalán nem mutattak. A térképen is van egy Moreau's Reservoir nevű hely, ami alighanem valami vízi/vízalatti rész lesz, ebből se láttunk semmit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák