Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz _Scythe_ #38 üzenetére

    hát nekem az első rész kicsit feljebb tornázta az idegeimet, mint a folytatás... a 2. rész nekem akkorát nem ütött... újabb horror-fps-ek közül a jerichoban hiába voltak jó ötletek, tényleg nem lett az igazi... a karakterek nagyon jók voltak, de maga a játék valahogy nem lett a legjobb... az alap fear sem volt rossz... itt-ott az árnyjáték odavert rendesen :) (nekem az avp1->2 esetében ugyanaz volt, mint fear1->2 esetében... annyira nem paráztattak a folytatások...)

    hát azért nem úgy folyamatosan... :) hanem hogy újratermelődnek... volt, hogy elfogytak... eltelt 1-2 perc... aztán jött a pittyegés... reload, tolatás a másik irányba... pulzus megy feljebb... zene is emel rajta... aztán már látnom kellene hol van a dög és nem látom... pörgök, mint béka a turmixban és sehol semmi... mire rájövök, hogy lehet h 1-2 szinttel arrébb van a mozgás... vagy csak 1 lift volt az :)

    a 2. részben meg rush hangulata volt az egésznek... jöttek egyszerre 5-6an és aprítani kellett... az első részben meg 100hp/ac-val is minden egyes kóbor dög veszélyt jelentett...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák