Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Depression #41 üzenetére

    már egyre jobban kezdek én is aggódni... nem akarom elvenni a saját kedvem, de eddig nem tetszik a sok butítás, amit szerintem a fiatal konzolos korosztály miatt csinálnak :( nem értem, miért kell hozzányúlni ahhoz, ami jó? a marine-nel van eddig a legkevesebb bajom, viszont a pred/alien kicsit csalódás ennyiből...

    predatornál nem tetszik: régi látásmódok átvariálása... ugrásoknál a könnyített célzás... a pengék csökkentett sebzése...

    aliennél: falon átlátás, régi/egyszerű harcmód megváltoztatása mindenféle kombóra... mozgás leegyszerűsítése... (első részekben nagyon tetszett, hogy bárhova fel lehetett mászni és könnyű volt eltévedni a 3dimenzióban időnként) meg a marine-ek butasága, hogy egyszerűen nem veszik észre még szinte testközelből sem, hiába alapcucc elvileg mindenkinél a mozgásérzékelő :(

    van pár ilyen dolog, ami eddig nem tetszett, de remélem a játék közben nem lesz ezekkel gondom... meg mellékesen az "iránytű" se kellett volna... nem volt régen sem ilyen, mégis lehetett boldogulni... meg közben építettek arra, hogy az ember próbálja megismerni a környezetet, ha életben akar maradni... így meg fut az ember a köv. checkpointhoz, közben hentel és ennyi... (néha nem is figyel a környezetre) sokat elvesznek így általában a játékélményből...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák