Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    válasz BalaNce87 #32 üzenetére

    hát az úgy nézett ki, hogy 2007 augusztustól 2008márciusáig aktívan nézegettem a VGAversenyt (gépépítés címén). 45k volt a határ (ez kb a 250usds ársáv volt akkoriban), csak éppen a pénzem nem akart összejönni.:DDD március utolsó hetére jött össze a pénz, akkor a Sapphire dualslot volt 42 a PCXben (kifogytak, nekem már csak 44ért MSI jutott) és 44 volt a 88gtből a "jóhűtős". utánna már nem követtem az eseményeket, elképzelhetőnek tartom, hogy a 3870 fölément a 88gtnek. a 3850 (főleg a 256os) volt az, ami nagyon jó eladásokat produkált, a 3870es helyett 2008tól általában a 88gt volt a jobb ár/fpsben (aztán jött a 4850es, de az már egy más sztori). a 3850 hozta ilyen téren a 88gtt, de lényegesen gyengébben és olcsóbban... tehát akinek volt pénze 3850re, nem biztos, hogy a 88gtre is volt.

    a g80as ultra meg egy király kártya volt, annak megfelelő áron (600usd, anyámborogass).

    jaja, az a lényeg, hogy mindketten elégedettek vagyunk velük. mondjuk tényleg becsapna, ha nem vinné el a 19"est, amikor anno nem egész két éve még 1920van is meghozta a 30fpseket. meg ismerve a 88gtk elterjedtségét szerintem még sok ideig nem lesz teljesítményprobléma velük.

    grafikában szerintem némi javulás volt, pl a Stalkerbe már gyárilag belerakják a rendes bumpmapokat/bonyolultabb particle effekteket, nem kell felülmoddolni a fél grafikai alrendszert, mint a SoCban:DDD

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák