2019. augusztus 22., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Yutani

Yutani
(nagyúr)

Csak nekem tűnik úgy, hogy a demo továbbra is sokkal jobban visszadja az Aliens hangulatát? A patch javított a játékon, de távol van a demotól. Vajon mi történt a fejlesztés közben, hogy ennyire eltávolodtak látványban az eredeti designtól? :F

Régi ISA SB és GUS hangkártyákat keresek saját részre, nem kereskedni! Privizz, ha van valamid! ABIT AU10 is érdekel! #tarcsad

(#2) v!ct0y válasza Yutani (#1) üzenetére

v!ct0y
(veterán)

Demo 100x szebb.

(#3) L_ajos válasza v!ct0y (#2) üzenetére

L_ajos
(őstag)

+1

PSN felhasználó: Foxxika | Huawei P30 Pro | Canon EOS 1300D Kit

(#4) mephi666

mephi666
(veterán)

polírozhatják a sz@rt, de 1000patch után is egy hulladék marad a játék :U

mondom ezt úgy, hogy elég elfogult vagyok az alien filmek/játékokkal kapcsolatban és pont a grafika az, ami fölött leghamarabb szemet hunytam volna :U

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) AS

AS
(félisten)

Ez érdekes a javítással szinte teljesen más lesz. De azért jóval szebb is lett.

Samsung Galaxy Tab S 8.4, Samsung Galaxy S9+ Nubia Red Magic 3

(#6) Spancho

Spancho
(senior tag)

Hiába 4gb szerintem eléggé elkéstek vele.
Elég rég kijött már a játék ,és akinek eddig nem jött be az most már tuti nem veszi elő megint.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#7) wolfman

wolfman
(veterán)

Ha a DEMO a 100%, a kiadott játék a 0%, akkor patch után olyan 30%, ami jobb, de a DEMO-tól még fényévekre van.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#8) nightmare13 válasza Spancho (#6) üzenetére

nightmare13
(senior tag)

Én a steam leárazást várom, mert pár eurócskát még ezért is kifizetnék :D

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#9) trufa12

trufa12
(addikt)

hát ez lol és szomorú meg szánalmas.
A demo 1 alien game már ha nézem el kap a hangulat
patch előtt röhej, patch után fél fokkal értelmesebb de hangulat 0.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#10) WongFeiHong

WongFeiHong
(senior tag)

Ezért nem jött demo a játékból. :D

(#11) Mister_X

Mister_X
(nagyúr)

Mikor is jött ki a játék? Mi a bánatért nem bírtak egy ilyen kis időt várni és akkor nem ment volna neki a falnak mindenki, hanem legalább a grafika és az AI megsúrolta volna a "határeset, elfogadjuk" vonalat :W

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#12) khron78

khron78
(senior tag)

Én a Wii u verziót várom és meg is fogom venni.Remélem ott a hangulat jobb lesz majd.

(#13) pilu85

pilu85
(őstag)

a cry engine 2-t szerintem olcsón megvehették volna, oszt nem egy ótvar fost kaptunk volna, mellesleg a játék is nyomasztó, mindig vársz egy szörnyet a sarokból...valahogy nekem nem jön be. a film a etalon de a játékok...frusztrálóak...ki az a barom aki végig tolja :D :D :D

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#14) waithEard

waithEard
(őstag)

Sajnos a grafikai tuning a játékmenetet nem érinti. És itt azzal van a fő baj....

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#15) djculture válasza khron78 (#12) üzenetére

djculture
(félisten)

Azt várhatod mert maga a sega nem meri kiadni mert még több hiba van benne mint az eddig megjelent verziókban.. Már rég elkészült de nem tudják hogy mi legyen vele.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#16) Cifu

Cifu
(nagyúr)

A 2012-es E3 DEMO esetében tessék figyelembe venni, hogy az egy rolling demo volt. Éppen ezért mindenhol ugyanazt látni benne. A teljesítményéhez egy irtó bika gép kellett, így már akkor tudták, hogy ezt így ebben a formában nem fogjuk viszontlátni.

A játékot akkor és ott csak multiban lehetett kipróbálni, így az újságíróknak nem volt lehetősége leleplezni a trükköt.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#17) khron78 válasza djculture (#15) üzenetére

khron78
(senior tag)

Tudom, de április 12-re tolták, szerintem valamit csiszolnak még rajta. Bár én szívesen várok még 2-3 hónapot, ha utána normális eredmény születik.

(#18) keldorpapa88 válasza nightmare13 (#8) üzenetére

keldorpapa88
(félisten)

Jaja, én is erre várok, ezzel a patch-el már megérhet 10€-t Steam-en majd.

(#19) Chepany

Chepany
(senior tag)

Mik vannak, bakker.

(#20) #57919488 válasza keldorpapa88 (#18) üzenetére

(törölt tag)

Csoda, hogy Valve nem vette le a Steam kínálatból megjelenéskor.
Mire "jó" lesz majd a játék addigra már tök üres lesz a multi :(((

(#21) djculture válasza #57919488 (#20) üzenetére

djculture
(félisten)

jó sose lesz ezzel a half life 1 grafikával meg a agyatlan ellenfelekkel. Legjobb esetbe is legjobb választás sorozatba 1490ft-ért majd megvehető, mint az elődje ami szintén nem volt nagy szám de mégis fényévekkel jobb volt. Aki ezért 5-10k pénzt ad vagy fanatikus alien film rajongó vagy elmeorvosi kezelésre szorul. A legtöbb pályán azzal szórakoznak a vásárlók ki tud hamarabb végigrohanni egy lövés nélkül. Vagy hova fog be teleportálni a haver vagy az alien melyik sarok csücskébe fog beleakadni hogy azután gangnam style-t járjon.

[ Szerkesztve ]

(#22) #57919488 válasza djculture (#21) üzenetére

(törölt tag)

A gond ott van, hogy lehet látni az egész lehúzást. Miért kell Season Pass-t erőltetni ha amihez szánták eladhatatlan állapotban van :F

(#23) WongFeiHong

WongFeiHong
(senior tag)

a vacak coop játékmenettel van a legnagyobb gond nekem,a graf nem is izgatna :(

(#24) Shing válasza WongFeiHong (#23) üzenetére

Shing
(őstag)

Én élveztem coop-ban. Bár ez volt az első játék amit így vittem ki.

Anti-hype

(#25) khron78 válasza djculture (#21) üzenetére

khron78
(senior tag)

half life 1? Kis túlzásnak érzem...

(#26) djculture válasza khron78 (#25) üzenetére

djculture
(félisten)

[link]
Kicsit túloztam tényleg de akkor is szégyen a grafika. Nemtudom hogy elhetett ennyire lebutítani a grafikát.Egy két helyen úgy néz ki mint valami ps2 játék De még isten bizony nem is érdekelne ha szórakoztató lenne amúgy a játék. De nem az, hanem idegesítő a rengeteg hiba köztük olyan is hogy a társ beakad és nem lehet mellette elmenni.

[ Szerkesztve ]

(#27) trufa12

trufa12
(addikt)

Jelentem nem vagyok fan.. de ki próbáltam a patchel.
nem rossz !

az ablak az elején egyébként reped .

jó a villany nem lóg az a jelenet nem olyan hangulatot áraszt de maga a játék nem olyan rossz

a fegyver hangok is jók, meg hogy lehet fejleszteni a fegyvereket

2
dolog ami engem idegesít , szkripteltem jönnek a dögök (mármint hogy ha elérsz 1 bizonyos ponthoz akkor kezdenek jönni mindig azelőtt a pont előtt nem jönnek )
2. a társ kissé gagyi az elején nagyon barom ( de azt a játék is megjegyzi hogy 1 barom ) meg az a kari ott ki is hal az elején a második társ mintha okosabb lenne :D
de az elsőnél eléggé idegesítő volt hogy nem 1 alkalomvolt hogy ő okozta a halált.

az alienek kidolgozása egyébként szerintem szép.
a fegyver is jó.

lehetett volna sokkal jobb meg akár siker játék is , de nem ez lett a rendeltetése de így a patchel már egész játszható .
csak kissé nehéz (bár mondhatni ezt realitásnak?) mert hát érdekes is lenne ha simán ölné a játékos az alieneket .....

(#28) mephi666 válasza trufa12 (#27) üzenetére

mephi666
(veterán)

és a sztoribeli bakik is ki lettek javítva? pl hogy kerülsz te a sulacora meg a sulaco is hogy a pék farkába kerül megint az lv426 mellé, amikor elvileg ripley-t, bishop maradványait, a kislányt meg többek közt a "potyafacehuggert" viszi a fury-ra? :U meg miért van egyben hadleys hope, amikor felrobbant az atmosphere processor? miért is nincs sugárszennyeződés? stbstbstb... kiemelték, hogy sztorihűre akarják csinálni, de egy nagy lósz@r lett ilyen szempontból is

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29) trufa12 válasza mephi666 (#28) üzenetére

trufa12
(addikt)

hát ilyen szempontból 1 trágya az egész :R

(#30) Cifu válasza mephi666 (#28) üzenetére

Cifu
(nagyúr)

Mintha alant ezekre már utaltam volna. Egy része meg volt válaszolva, egy másik része pedig koránt sem igaz feltételezés (pl. hogy egy fúziós robbanás után jelentős sugárszennyezésnek kellene lennie).

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#31) daa-raa válasza mephi666 (#28) üzenetére

daa-raa
(titán)

Amennyiben fúziós reactor robban fel nem lesz semmiféle sugárszennyezés.

K_mester: És mi alapján venné le a Valve Steam-ről? Ebben nem Ők döntenek, hanem a kiadó. Szerződés van a Steam-es megjelenésről, aminek nincsenek minőségi kritériumai.

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce XL

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.