Új hozzászólás Aktív témák

  • ceia

    őstag

    válasz Bad Pritt #36 üzenetére

    Áh, nekem meg nem olyan a stílusa. Nagy benne a keveredés, még a Lény-ből is vettek át, meg ebben fejlettebb technikák vannak, mint az Alien 1-ben. Tisztára, mint a Star Wars, az utólag elkészített előd-részekben komolyabb fegyverek és modernebb látvány van.. (de az még bejött) Én teljesen másnak hittem a space jokeyt is, nem ilyen badass-nek :D hanem jó lénynek! Az Alien 1 -ben szerintem nem ez jött le róla, hanem hogy ő is pórul járt és figyelmeztető üzenetet küldött a veszélyről, nem? Itt meg ők a főgonoszok..
    Vannak a filmnek erényei, pl. jó volt mozgásban látni az LV-426-os űrhajót, az szuper lett. Ha félreteszem a korábbi Alien filmeket, úgy jó film, de azokkal nekem nem passzol össze. Ezek a behemót lények sem tetszenek, épp úgy elütnek az Alien világból, mint a 4. rész hibridje, ami pont olyan sz@r ötlet volt, ahogy kinézett :D Nem néz ki valóságos lénynek, míg az alien film egyik nagy pozitívuma, hogy minden olyan ütött-kopott, és valóságszerű, hihető. Na meg az az IZÉ sem túl reális, amelyik elkapta.. Na és ott van Meredith Vickers és David, képzeld el bármelyiket, ahogy feltűnik az Alien valamelyik részében.. ők is elütnének az ottani hétköznapi emberek közül, túl tökéletes-szerűre vették a karakterüket.
    Megnézem mégegyszer valamelyik nap, (még csak 1x láttam) hátha másképp látom, de nem adok rá nagy esélyt :N

    [ Szerkesztve ]

            it's more fun to compute

Új hozzászólás Aktív témák