Új hozzászólás Aktív témák

  • Chapel

    addikt

    válasz NightBagoly #11 üzenetére

    Értem. Akkor írom máshogy, talán nem a legszerencsésebben fogalmaztam.
    Szóval, nem nézek se film, se játék trailereket, mert kifejezetten zavar és csorbítja a játék/film élményt hogy divat előre elmondani az "egészet". Értem én, hogy kell a reklám és hype-olni kell, stb. stb., szakmában vagyok félig-meddig, nem kell magyarázni. Ettől függetlenül már nem is nézem a híreket róla, mert nekem elég annyi, hogy jön egy ilyen game amit figyelni fogok.
    Előrendelés manapság már luxus, hiszen ismerjük a bemutatott és végtermék közötti difit sok esetben, így marad az, hogy ha jó kritikákat kap és jókat olvasok róla (amennyire lehet független forrásból) akkkor megfogom venni.
    Nekem már így is sok az infó és még hol a megjelenés.

    Az androidos nps-s téma jogos, végülis miért is támadná, de nekem úgy rémlik az egyik hírben az is volt hogy lesznek rajtuk kivül mások is.

    btw: én sem állítottam, hogy meg kell ölni, de azért megkockáztatom hogy csata a vége.

    Az utolsó Tomb Raidert is bereklámozták, hogy ott a túlélés lesz a lényeg, bújkálunk, kaja kell, meg tűz meg stb, de ehhez képest a szegény, félelemtől remegő, vérben fürdő lara simán levadász több száz elitkommandóst.
    Megvettem és a felénél meguntam :(

    szerk: ez meg szimplán reklámfogás nyílván, képzelem mennyire érdekli a 60+-os Weaver-t hogy milyen lesz egy n+1-dik Alien játék :D

    [ Szerkesztve ]

    Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

Új hozzászólás Aktív témák