2019. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) sTERNI

sTERNI
(senior tag)

Ha nem mondja senki, hogy alien-es játék trailert nézek, soha nem jövök rá. Kicsit olyan érzésem kezd lenni, mint a Colonial Marines-ban, amikor WY katonákkal kellett küzdeni végeláthatatlanul.

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#2) prolad

prolad
(őstag)

Homefront-os a videó,nem Alienes.

(#3) SzlobiG válasza sTERNI (#1) üzenetére

SzlobiG
(Jómunkásember)

Nem vetted észre hogy rossz videó van belinkelve? :D

(#4) djculture

djculture
(PH! félisten)

Homefront isolation

(#5) HussarF válasza sTERNI (#1) üzenetére

HussarF
(PH! addikt)

Ha nem mondja senki, hogy alien-es játék trailert nézek, soha nem jövök rá.

Ez azért nem meglepő... Szakadok :DD :DD

(#6) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Elnézését, ez van ha egyszerre több hirt is csinál az ember. videó cserélve persze. :DDD

Live-Die-Respawn

(#7) djculture válasza HussarF (#5) üzenetére

djculture
(PH! félisten)

Mondjuk amilyen fos volt a colonial marines, szerintem azon se lepődne meg senki ha a követkerző részben a végső megoldás goofy lenne ;] :

[ Szerkesztve ]

(#8) oriic válasza djculture (#7) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Nem a Gearbox csinálja, szóval nem kell a para. :D

Live-Die-Respawn

(#9) sTERNI

sTERNI
(senior tag)

:B

Mentségemre szóljon, hogy némítva néztem, csak a gameplayt.. de azért most kicsit megnyugodtam :)

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#10) .noxwill

.noxwill
(PH! kedvence)

Hát ez egy langyosabb trailerecske volt. Remélem a jaték kiijeszti belőlem a kakit is. Mert nagy szükség volna rá :))

All→M8

(#11) Pöttön válasza .noxwill (#10) üzenetére

Pöttön
(őstag)

A házi orvos majd ezt írja fel hashajtó helyett... :DDD

A sport a legjobb kikapcsolódás... "Főnök, ki az a Korporations?" SCII-Dio 3 BATTLETAG: Horiboy#2965 Psn: Horiboy1988

(#12) Archer válasza .noxwill (#10) üzenetére

Archer
(őstag)

Kicsit sajnállak azért, október még elég messze van, addig szenvedni egy szorulással... :DDD

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#13) tatararpad

tatararpad
(őstag)

Még valami wikipedia szerűségen olvastam, hogy az alieneknek ilyen radarszerűség van az agyában, amivel kilóméterről kiszúrnak bárkit. Na erre alapozva izgalmas egy lopakodós játék lenne :D :D :D

(#14) .LnB válasza .noxwill (#10) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Nekem is nagyon tetszik ez a játék, de rohadtul parázok az ilyeneken. Filmeket nem, de ezek a játékok engem ki szoktak készíteni. :) Félek tőlük.

// Táti Tigrisek // Pittsburgh Penguins \\ MAC Újbuda \\

(#15) Z10N

Z10N
(PH! addikt)

Emlitettek, hogy az androidokat egy uj ceg kesziti. Nem olyan fejlettek. Kivancsi leszek ez mennyire fog beleszolni a tortenetbe.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#16) batman91

batman91
(senior tag)

Az Aliens Colonial Marines leszereplése után végre egy igazi, jól átgondolt Alien játék.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#17) wolfman

wolfman
(PH! kedvence)

úúúúú, fléjmtráovőőr! Decc vátájníd! :)

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#18) saelin

saelin
(PH! kedvence)

Ha tudnak a végéig egy jó hangulatot tartani, akkor még azt is elnézem nekik, hogy szekrénybe bujnak az élien (direkt írtam fonetikusan) elől. Az ilyeneket leszámítva jól néz ki, csak a vége ne menjen át agyatlan és ultimate god fcker shooterbe. Már ha több élien van, nem csak ez az egy, akit a videóban láttunk.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#19) HussarF

HussarF
(PH! addikt)

Mindig nagy Alien fan voltam, de kezdem azt érezni, hogy kifullad lassan ez a 35 éves cím. Meglepődnék, ha az Isolation tudna valami olyat mutatni, ami miatt megérné a sorozatba az Alien világot még tovább vinni.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.