2017. december 18., hétfő

Gyorskeresés

(#1) juhasz22

juhasz22
(fanatikus tag)

Adom a leírtakat 2017-ben egy ilyen telefon egyszerűen vicc, ráadásul csúnya is.
Sajnálom egyébként a pár éve még fellendülőben lévő márkát. Régen azért legalább az alsóbb szegmensben voltak értékelhető produktumai mára viszont szinte teljesen eltűntek ha pedig mutatnak is valami újat az általában vérszegény.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia XA1 --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB - [PSN:juhasz221]- Sony A6000 - Samsung UE40F6640 Smart FHD 3D LED TV

(#2) Csapoati

Csapoati
(PH! nagyúr)

Az arany betétek még elmennének, de maga a telefon rettentően semmilyen, egyedül talán az akksit lehetne kiemelni. A Redmi Note-ok fényében ennek féláron kéne a boltokban lennie.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#3) MK VII

MK VII
(PH! nagyúr)

Hűha...
A szarkatel megint mellélőtt...
Mint a cikkben is írtátok a Mi Note 4 sokkal jobb választás és az már 60k alatt elérhető.
Nem tudom, hogy hova gondolta ezt a telefont ez a gyártó, de ahova gondolta oda maximum 50 ezres kategóriában még talán valaki meg is veszi. Szürkén 70k ezért a telefonért nettó lehúzás.

[ Szerkesztve ]

(#4) Juhaszatti

Juhaszatti
(fanatikus tag)

1-2 éve az Idol széria még egész jól sikerült az Alcatelnél. Nem tudom mi csúszott ennyire félre náluk..

(#5) MK VII válasza Juhaszatti (#4) üzenetére

MK VII
(PH! nagyúr)

Ha számodra az Idol széria jól sikerült akkor elég alacsony a minőségi ingerküszöböd.
Valami förtelem volt az egész széria minden tekintetben...

(#6) fornettisuti

fornettisuti
(PH! addikt)

Idol 2s vagy mi volt ami még korrekt volt, aztán már csak elgagyizták

Samsung S7 - LG Gpad 8.3

(#7) Juhaszatti válasza MK VII (#5) üzenetére

Juhaszatti
(fanatikus tag)

Nem próbáltam egyiket sem, de a 4S-ről pl csupa jót hallottam. Ajánlottat kapott itt a Mobilarenán is.

(#8) MK VII válasza fornettisuti (#6) üzenetére

MK VII
(PH! nagyúr)

Nekem Idol 2s minim volt. Annak minden baja volt amit el lehetett képzelni...
Forrt a telefon egy szimpla hívástól is már. Fél perc beszélgetés után harmad fokú égési sérülések voltak a fülemen..
SMS-ekhez vagy névjegyzékbe beléptem és kikapcsolt a telefon vagy újraindult.
Stb-stb... :)
Szóval az Idol 2s pont kb a legrosszabb szériája volt.

(#9) wesder

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Alcatel Raj Edition

Bring us the girl and wipe away the debt.

(#10) adame1996 válasza MK VII (#5) üzenetére

adame1996
(újonc)

Egyáltalán nem volt förtelem. Én az One Touch Idol S telefonomat a mai napig használom, pedig 4 éve vettem. Semmilyen hibát nem tapasztaltam azóta.

[ Szerkesztve ]

(#11) Joe.36

Joe.36
(PH! addikt)

Soha többé nem kell ez a márka....

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! /Asus Zenfone 2 4/32GB WW --> S7 EDGE /

(#12) szekra

szekra
(őstag)

Ezmiez? Lassan 2018-hoz közel.

(#13) MK VII válasza szekra (#12) üzenetére

MK VII
(PH! nagyúr)

Ez mi? Ez az Alcatel.. :D

(#14) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

Ha itthon lenne hivatalosan 70 ezer forint, még azt írnám, nem is rossz. Bár az igaz, hogy valóban elég fakók a tesztképek. Egy Xiaominál pl elég kirobbanóak a színek.

MK VII, azt írta a fórumtárs, hogy 1-2 éve. Az az Idol 3 és Idol 4/4s, mindhárom telefon a maga kategóriájában kiemelkedő volt. Vodafone saját márkásban is remekeltek. Azért megszólni, utána benyögni egy idol 2S-t...

[ Szerkesztve ]

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#15) .Szaki. válasza Joe.36 (#11) üzenetére

.Szaki.
(őstag)

Szintén.

Semmi sincs ingyen. A dobogóra az jut fel, aki megküzd érte. || Think Different

(#16) Kampó válasza MK VII (#5) üzenetére

Kampó
(senior tag)

Gyanitom nem volt a kezedben sem idol 3 sem idol4-4s jelenleg smart 7platinumom van. (Idol 4s vodásitva).. Aluminium keret , üveg elő illetve hàtlap, stereo jbl hangszoro QHD(1440*2560) super amoled 5.5col... Snapi 635 asszem... (Nem atomerőmü de korrekt)
3gb ram 32gb rom, Antutu 85-90e... Ez miért is szar?

[ Szerkesztve ]

(#17) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!" ▶️ Vasak: pici.tk/e

(#18) jUUh

jUUh
(senior tag)

Hát ez elég gagyi lett, főleg ennyiért. Nem tudom mit gondoltak így 2017 vége felé járva. A másik meg az, hogy zárt képernyőről 2 másodperc alatt lehet eljutni a főképernyőre? Az úgy elég ratyi...

Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition | Xiaomi Redmi 2 Pro

(#19) DonaldJames

DonaldJames
(tag)

Akku jó,de maga a telefon csúnya.

Nem Postázok!!!..Megbízhatóságom 425 pozitív és 0 negatív..... A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!"És megint dühbe jövünk.🎵🎶

(#20) Kampó

Kampó
(senior tag)

Lehet én vagyok vak, vagy mert telefonon nézem, de a tesztképek nem rosszak. Nem làtok semmi kékes àrnyalatot, ha nnagyon belenagyitok akkor vàlik csak zajossà ... Làttam sokkal roszabbat . a 70e ft valobann elég komolytalan 50 körül korrekt telo lehetne. De a többi gyàrtó ugyan ezt csinálja csak mégjobban :D lehúz anyagilag.

[ Szerkesztve ]

(#21) wesder válasza Kampó (#16) üzenetére

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog

SD 635 még nem jelent meg, majd 18'Q1-ben. Amit te keresel az a SD652.

Bring us the girl and wipe away the debt.

(#22) Swinegod

Swinegod
(senior tag)

Az Alcatelnél szerethetik képzeletbeli a késeket, hiszen minden telefonnal tökönszúrják magukat. Miért? Véletlen nem vette meg őket a HTC?

Xiaomi Redmi Pro (128/4) \Powered by Miui 9/ | Acer Aspire Nitro (17,3") Black Edition [2016 ]

(#23) Kampó válasza wesder (#21) üzenetére

Kampó
(senior tag)

:R

(#24) RozogA87

RozogA87
(kvázi-tag)

Az Alcatel már azelőtt is egy fos volt hogy okostelefonokat kezdett gyártani. Ha jól tudom egy időre be is csődöltek. Emlékszem ilyen 2003 táján egyik ismerősömnek volt egy Alcatelje, rettentő bumfordi külseje volt, és naponta töltőre kellett tenni, pedig alig több mint húsz percet beszélt rajta a gyerek naponta.

[ Szerkesztve ]

Az intelligens emberek hajlamosabbak a mentális betegségekre. Állítják a hangok a fejemben.

(#25) janeszgol válasza RozogA87 (#24) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Nekem nincs bajom a márkával.

(#26) zozzo72 válasza RozogA87 (#24) üzenetére

zozzo72
(tag)

5 éve a 997d nem volt olyan vészes..
Akkoriban 60-ért nyomták.

(#27) MK VII válasza zozzo72 (#26) üzenetére

MK VII
(PH! nagyúr)

A 995 még ami talán egy korrektebbnek mondható készülék volt.

(#28) Luck Dragon

Luck Dragon
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Nem cserélném le a RN4-et erre. Ronda is és drága is.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Xiaomi Redmi Note 4 & Redmi 4X & MI A1 B20. Logout összehasonlítás.

(#29) zozzo72 válasza MK VII (#27) üzenetére

zozzo72
(tag)

Az lehet.

Az általam említett típus akkor best buy volt.
:R

(#30) csongi

csongi
(PH! kedvence)

Nem lehet, hogy csak egyszerűen elírtak egy nullát? :)
20 dollár lenne az, igazából.

(#31) tomiivagyok válasza MK VII (#27) üzenetére

tomiivagyok
(tag)

jaj, 995-öm volt nekem is. Bagyusz romokkal extra k*rvajó volt, 4.4.4-gyel végképp. Emlékszem, anno egy OT991-et váltott, kettő között ég és föld volt a különbség...

régi szép idők.

[ Szerkesztve ]

ha weboldal kéne, viszonylag olcsón: https://hardverapro.hu/apro/weboldalfejlesztes

(#32) helixP válasza tomiivagyok (#31) üzenetére

helixP
(PH! kedvence)

Biza 995 nagy szerelem! Jóanyámat szolgálja épp, egy akksi csere kellett csak neki.

Samsung Galaxy S5 tartozékok és egyéb eladó dolgok. Eladó dolgaim: http://hardverapro.hu/tag/helixp

(#33) twollah1976

twollah1976
(őstag)

A telefonnak nagyon bazari kinezete ezekkel az arany betetekkel.

Ennyi erovel lehetett volna Alcatel A7 Hero Street Edition is a neve.

[ Szerkesztve ]

A név kitalált a valósággal való egyezés csak a véletlen műve! OnePlus3 / 3T tokok eladók! goo.gl/gWTbBM H - is for the Hell I unleash A - arise the Apocalypse T - I am your Terror E - destroy the Enemy

(#34) Kampó válasza twollah1976 (#33) üzenetére

Kampó
(senior tag)

Ezüst vagy matt szürke betétekkel kétségtelenül "elegànsabb" lenne. Az arannyal sincs baj ha valami tompább rezes.ebb mattabb lett volna...

(#35) tomiivagyok válasza helixP (#32) üzenetére

tomiivagyok
(tag)

jaj téged is onnan ismerlek, mondhatni. basszus, mennyi embert ismertem meg ott, olyan fura, hogy annyira "nem volt néptelefon", és közbe mégis.

ah, tényleg régi szép idők.

ha weboldal kéne, viszonylag olcsón: https://hardverapro.hu/apro/weboldalfejlesztes

(#36) punky10

punky10
(őstag)

Volt Idol 3, és Pop4S is, ês mindkettő problémamentes volt. Sajnos a Pop4S óta az Alcatel nem találja el a középutat: olcsó, de megfelelő teljesítményű komponensek normális, de nem kiemelkedő házba csomagolva. Ha olcsó, akkor gyenge, ha nem gyenge, akkor nem olcsó... ;]
Ebben az árban ez sem lesz sikeres, legalább 15 E-rel túl van árazva.

Xiaomi Redmi 3s Prime Samsung Galaxy tab A6 10.1 LTE

(#37) Tapsi75 válasza MK VII (#27) üzenetére

Tapsi75
(fanatikus tag)

A vodás pop c7 sem volt rossz

"Anya beemelsz a kádba-Nem bírlak el kisfiam szétszakadok-Akkor nekem két anyám lesz?"

(#38) martinov

martinov
(újonc)

Új korukban volt alcatel OT302-esem és OT715-ösöm is. Mindkét szutyokkal heti vendég voltam a garanciális szervizben. Csak az nem romlott el rajtuk ami nem is volt beépítve. Ezek a feje tetejükre állhatnak akkor sem veszek többé semmit sem ezzel a márkanévvel. :)

[ Szerkesztve ]

(#39) Kampó válasza martinov (#38) üzenetére

Kampó
(senior tag)

Faternak évekig volt valami megnem mondom milyen alcatele, sima gombos se szines kijelző se semmi, midi csengőhang azt csók... Semmi baja nem volt vele. Nekem is volt a one touch nemtudom melyik modell az a babapiskota alaku, elnyühetetlen volt, tesomnak volt 302ese, vagy mi semmi baj nem volt vele, nekem volt idol 2 minim, pop c7, idol3, most az emlitett platinum 7 (idol 4s) semmi bajom vele. De minden màrka topokjàban, vannak akik pont kifogtàk a hibàs a hulladék modelleket. Ezért áztatjàk az összes szériàt.

[ Szerkesztve ]

(#40) punky10 válasza Kampó (#39) üzenetére

punky10
(őstag)

Itt a pont...
De ez a típus most nem sikerült. Illetve az árazása el lett b... rontva...

(#41) macskea válasza janeszgol (#14) üzenetére

macskea
(őstag)

Nekem meg páromnak is volt az említett Idolokból, valóban kiemelkedőek voltak, de pejoratív értelemben. Papíron oké, a való életben borzasztó. Lassulások, gyenge térerő, jelet vesztő GPS, satöbbi. Fujj...

Most jut eszembe, nekem még a connected watchukhoz is volt szerencsém. Nagyon szép volt, de fél év alatt darabokra hullott. Levált a kijelzőn, meghalt az akksi és elkezdett elszakadni a szíj is. Épp a töltéssel nem volt bajom, amivel mindenki másnak, de így is elérte, hogy a kukában landoljon.

[ Szerkesztve ]

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#42) janeszgol válasza macskea (#41) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Ami valóban bajos volt, az a Smart Prime 6. Ami egy marha jó telefon lenne, ha nem lenne gyenge az antenna teljesítménye. (Szoftveresen már javították a töltéskori újraindulást.)
De nekem semmi bajom nem volt és a maguk idejében elég jó kis stabil telefonok voltak a Pop C1, C2, C3, C5, D1, D3, D5, illetve ezek Smart változatai (pl a Smart 4 mini elég korrekt).

(#43) dutrás válasza fornettisuti (#6) üzenetére

dutrás
(senior tag)

Nekem volt 2s. Megváltás volt amikor lecserélhettem.
Külsőre tényleg szép hardveresen is elment volna. De a szoftver az teljesen gány volt.
Én az alcatelt inkább sorolom a c brandekhez.
Soha többé.

(#44) SenonE

SenonE
(újonc)

Lényegében hozta egy iPhone 7 Plus specifikációját :D [link]
Sőt, aksiban még rá is vert egy jókorát :C
Az ára így már nem is olyan rossz :D :DD :D

[ Szerkesztve ]

(#45) Kampó válasza SenonE (#44) üzenetére

Kampó
(senior tag)

Hmmm :D

(#46) punky10 válasza SenonE (#44) üzenetére

punky10
(őstag)

Fogadjunk, hogy ügyvéd vagy... Esetleg politikus... :D

(#47) Lacok válasza punky10 (#46) üzenetére

Lacok
(őstag)

Vagy a legrosszabb szcenárió, mindkettő. ;]

[ Szerkesztve ]

(#48) Departed válasza MK VII (#3) üzenetére

Departed
(őstag)

Találó a szarkatel név. :) Kezdetek óta (kb. 20 éve) nem képesek ajánlható telefont csinálni, teljesen fölösleges cég szerintem. :U

Xiaomi Redmi Note 4 (Android7 + MIUI8)

(#49) Kampó válasza Departed (#48) üzenetére

Kampó
(senior tag)

Minek is jössz akkor ide ? Olvasgasd a Samsung, meg a HTC teszteket, vagy a agyon ajnàrozott akàrmelyik telefonét. Szerintem sem sikerükt paràdésra ez a teledon de nem ez az eggyetlen ami ennyit tud ennyiért... Az a kijelentés hogy 20éve nem tud telefont letenni az asztalra eléggé tulzó és azt bizonyitja közeledben sem volt még nem, 10e ft os Alcatel.

[ Szerkesztve ]

(#50) punky10 válasza Departed (#48) üzenetére

punky10
(őstag)

Ez nem igaz. Egyik kedvenc telefonom az Alcatel One Touch Club volt. Már volt benne ébresztő, volt hozzá övre fűzhető tartó,billentyűzet védő fedlap,töltőre dugva beütöttem egy kódot,és először lemeritette az akksit,és csak utána kezdte el a töltést...stb.1997 körül volt, az akkori Nokiák sem voltak jobbak...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.