2019. szeptember 17., kedd

Gyorskeresés

(#1) LLKobe

LLKobe
(veterán)

Nanáhogy, ezt nagyon irigyeltem a konzolosoktól:) Királyos!

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2) Gergosz2 válasza LLKobe (#1) üzenetére

Gergosz2
(veterán)

lesz mivel játszani 3 év múlva ;]

Nokia 6030 Hardcore User // I ♥ Panic Restaurant by Taito

(#3) LLKobe válasza Gergosz2 (#2) üzenetére

LLKobe
(veterán)

Én nyitottam a topikját 2005-ben:D

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#4) plus44

plus44
(veterán)

Köszönöm. :R

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#5) Crytek

Crytek
(veterán)

Én megveszem tuti.Ez most a pc-sek tesztje lesz hogy valóban megéri-e kiadni pc-re or not!
Remélem rajtam kívül sokan így tesznek és megveszik majd!
Mutassuk meg hogy nincs még veszve minden!

Gigabyte Z170 D3H, i5 6600K@4.4ghz, 2x4GB Kingston Fury Hyper X DDR4, EVGA Supernova 650 G1, Zalman Z9, CM 212+,Zotac 1070Ti AMP! Extreme / Xbox One X

(#6) Roxbury

Roxbury
(őstag)

Én ezen csak röhögök. :D Most már minek jelenik meg? Nem jobb lett volna egy időben a többi platformmal? Nevetséges. Így már lerágott csont.

(#7) Crytek: Sosem volt konzolom, tehát akkor én is az vagyok. Nem olyan érzés kicsit, hogy másfél-2 évvel a másik megjelenés után kicsit vicc az egész?

Amúgy én lettem volna az első, aki megvette volna, mert nagyon érdekelt, de ez az érzés kb. 1 éve elmúlt...

[ Szerkesztve ]

(#7) Crytek válasza Roxbury (#6) üzenetére

Crytek
(veterán)

A vér PC-seknek (soha semmi konzol) mitől lenne lerágott csont?

Gigabyte Z170 D3H, i5 6600K@4.4ghz, 2x4GB Kingston Fury Hyper X DDR4, EVGA Supernova 650 G1, Zalman Z9, CM 212+,Zotac 1070Ti AMP! Extreme / Xbox One X

(#8) ch003067

ch003067
(addikt)

4-5 év után csak megjelenik :D

Persze, ennek örülök, mert jó kis horror játék lesz :K

(#9) Black Dragon

Black Dragon
(addikt)

Végre, ezt vártam már mióta, köszönöm Remedy.:K

(#10) Sirandrish

Sirandrish
(titán)

Végre egy számomra is jó hír :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) Balazuz válasza Roxbury (#6) üzenetére

Balazuz
(tag)

Nem, én pl. nem tudok róla semmit, annak ellenére hogy akkor nagyon vártam a megjelenést PC-re. Várom a megjelenést továbbra is! :)

(#12) FrozeN`

FrozeN`
(tag)

Csak 6 éve várok rá. :DDD Ha ezt vesszük, annak a fránya HL folytatásnak is jönnie kell lassan.... afelől is egyre több a pletyka.

Na de készítem neki a helyet a polcon. :K

[ Szerkesztve ]

(#13) Ilsyde

Ilsyde
(őstag)

Steamworks-os lesz, mindkét DLCvel. Remélhetoleg igényesen portolják:

RPS: So it will support PC-grade textures and the latest DirectX?

Aki Järvilehto: The experience of running it on a high-end PC, with a ninja set-up, is such a big difference. On a large display, on a high-end PC, it looks gorgeous.

És a Condemned 2 mikor jon?! :D

[ Szerkesztve ]

(#14) jookomak

jookomak
(őstag)

Hú, ennek én is baromira örülök. Így már csak 2 címet irigylek az xboxosoktól. (Halo-k, Gears of War-ok.

(#15) leonejoci2

leonejoci2
(tag)

Kíváncsian várom én is!Össze szeretném hasonlítani a boxos verzióval!

Ne verj át, mert én sem teszem!Előreutalás ill. előre postázás csak annak akivel már bizniszeltem!

(#16) keldorpapa88 válasza leonejoci2 (#15) üzenetére

keldorpapa88
(félisten)

Nagy lesz a kulonbseg, mert konzolon nagyon kicsi a felbontas.

(#17) nullpoint

nullpoint
(senior tag)

Tök jó lesz, megint kapunk egy konzolportf*st, mint LaNoire, amiért 11000-ft-ot legombolnak az emberről, és örülhetsz ha elindul egyáltalán.........

(#18) doncortio

doncortio
(senior tag)

Gratulálok a Remedynek a kiváló döntéséért :U Mennyi példányban fog elkelni? Százezer? Kétszáz? Legyen félmillió, mivel kb. 2005 óta várják. Ja, hogy aki várta, mint a messiást az vett egy Xboxot? Értem...

Keldor papa: 1920*1080 neked mióta kicsi?...

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#19) Ilsyde válasza doncortio (#18) üzenetére

Ilsyde
(őstag)

De legalább kiadják!

Mass Effectre is egy évet vártak a PC-sek meg a GTA4-re is. Inkább orulni kellene. Ez is egyike az olyan játékoknak amik miatt érdemes (volt) konzolt venni.

(#20) keldorpapa88 válasza doncortio (#18) üzenetére

keldorpapa88
(félisten)

Nezz mar utana a dolgoknak. qHD-ben megy a jatek konzolon. Az egy dolog hogy szetnyujtja a kepet.

(#21) Crytek válasza doncortio (#18) üzenetére

Crytek
(veterán)

Én nagyon vártam mégsem vettem konzolt miatta. Inkább most megveszem párezerért majd a game-et :D Megérdemlik!
Jajderemélem hogy "jól" fog szerepelni pc-n!

(#22) BloodyEddie válasza Roxbury (#6) üzenetére

BloodyEddie
(őstag)

A Remedy viszont most bejelentette, hogy márpedig nem hagyják cserben a PC-seket sem, és az XBLA epizóddal egy időszakban a DLC-kkel felvértezett Alan Wake PC platformra költözik.

Engem spec így még érdekel is, pedig megvolt Boxon az alap.

(#23) Qbász válasza doncortio (#18) üzenetére

Qbász
(aktív tag)

Ha jól emlékszem a játék Xboxon 960x540-ben futott.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#24) doncortio válasza Qbász (#23) üzenetére

doncortio
(senior tag)

És érdekes módon nem annyinak tűnik 82cm-es FullHDTV-n. Máshogy működnek a többszázezres TV-k jelfeldolgozórendszere (meg a színkódolása is), mint a monitoroké. A másik meg az, hogy qHD motor van az Alan Wake-ben, a natív felbontás 720p - ez megy a HDTV-nek és ezt felskálázza neked a saját natív felbontására (1366*768, 1920*1080, 1024*768, stb.).

(#25) BloodyEddie válasza doncortio (#24) üzenetére

BloodyEddie
(őstag)

42"-es tévén viszont már elég rusnya, még a rengeteg mosás se tudja elrejteni a pixelességet :( Attól függetlenül így is szeretem :)

(#26) doncortio

doncortio
(senior tag)

Akkor te elég vájtszemű lehetsz, hogyha te ezt észreveszed úgy, hogy a játék nagyja sötétben játszódik :)

Az elmosás, pedig ficsőr @_@

(#27) tommy-gear válasza doncortio (#18) üzenetére

tommy-gear
(tag)

én vártam de nem vettem... :U

(#28) M3Ny3'T válasza doncortio (#24) üzenetére

M3Ny3'T
(senior tag)

Hát nem tudom. Amennyiszer láttam kirakva konzolt (TV-re kötve!), mindig kiakadtam, hogy vagy baromi recés, vagy elmosott. Bár lehet, hogy azért, mert azok nem több százezres TV-k voltak. ;]

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#29) BloodyEddie válasza doncortio (#26) üzenetére

BloodyEddie
(őstag)

Akkora méreten inkább annak kérdőjelezném meg a látását, aki nem veszi észre a recéket. Nem lehet a végtelenségig hibátlanul skálázni.

(#30) TOM-202

TOM-202
(senior tag)

Nem is tudom, most örülni kellene hogy egy többéves konzolportot kiadna PC-re is? Anno én is nagyon vártam ahogy a Halo és a Gears folytatást, amik ugye nem jöttek.

(#31) Janus27

Janus27
(tag)

Na megint madárnak akarják nézni a PC-seket! 1 éve jött ki Xbox-ra, gondolom a 2011-es PC-s grafikához szokott szemnek "tetszeni fog". :)))))))) VICC

(#32) Ilsyde válasza Janus27 (#31) üzenetére

Ilsyde
(őstag)

(#33) mariobros

mariobros
(tag)

Végre, el se tudom hinni :D Boxon a kedvenc játékom volt, végre újra kinyomhatom, rádásúl gondolom jobb grafikával :DDD

Üdv: Dani

(#34) Gergosz2 válasza Janus27 (#31) üzenetére

Gergosz2
(veterán)

lol nem értelek:

pl a gta pc kiadása 9 hónappal később jelent meg a konzol kiadáshoz képest.

Attól hogy konzolra előbb jött ki pc-n is jól mutathat.

(#32) Ilsyde

ha jól emlékszem mass effectre csak fél évet kellett várnunk.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I ♥ Panic Restaurant by Taito

(#35) fasterware válasza Roxbury (#6) üzenetére

fasterware
(aktív tag)

Gondolom xbox360-as verzióból megszedték magukat rendesen anyagilag, és most ezért pc-re is kiadják 1 kisebb bevétel reményében.
Ettől függetlenül jó hír :) , bárcsak Forza 4 is lenne pc - re mégha pár év késéssel is, azt tuti megvenném.

(#36) m1sk4r

m1sk4r
(aktív tag)

Na ez jó hír, remélem a régióban is kapható lesz a Steamen.

Aurea mediocritas

(#37) ch003067 válasza FrozeN` (#12) üzenetére

ch003067
(addikt)

Annak is itt lenne az ideje igen :D De hogy mi lesz belőle.... Szerintem semmi...

(#38) Ateszzero

Ateszzero
(őstag)

Most mindenki happy meg tűkön ül, aztán meg jön a pfuj meg hogy mi ez a konzolátírat, meg az irányítás is gagyi stb stb.
Ne legyen igazam, mert pc párti vagyok , de valahogy mindíg jön egy pár ilyen hsz.
Én személyszerint örülök hogy jön pc-re és nem vagyok irigy. Remélem a legjobbakat.

(#39) wolfman

wolfman
(veterán)

hát igen, én is már most attól tartok, akkora port lesz mint a SW - Force Unleashedek! :(

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#40) WonderCSabo

WonderCSabo
(félisten)

Éljen! Én nagyon szívesen végigjátszottam ennyi idő után is. :K

Nagy kár, hogy a Max Payne franchiset kiadták a kezükből.

- Tommy was weak. Tommy was stupid. Tommy is dead. - I'd drink to that.

(#41) HS 2142 válasza Gergosz2 (#34) üzenetére

HS 2142
(őstag)

7,5 hónapot :D Amúgy szerintem a grafikája bőven jó lesz, emlékszem, amikor a Halo 2 került hasonló helyzetbe, ott már bántó volt a PC-sekre nézve, hogy két és fél évet kellett várni a játékra, a grafika pedig csak minimális mértékben változott. (engem nem különösebben érdekel a grafika, csak az zavar, hogy ennyire semmi bevették a játékosokat, akik egy normális portolásra vártak)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#42) Silenzio válasza Crytek (#5) üzenetére

Silenzio
(addikt)

Egy SiIlent Hillnél biztos nem tartalmasabb, max újszerű. Szerintem PC-n nincs igény az ilyesfajta, filmszerű kaland-horror élményre. PC-n csak a militari dara, az MMO, a militari brénsztorm meg a CRPG-k mennek. Bár ne lenne igazam. Kevés az olyan mókus, mint amilyen én is vagyok, aki imádja ezt a jellemzően konzolost műfaji keretet (tudom, hogy eredetileg PC-re készült, de attól még konzolokon bevett a műfaj). Mindjárt jön majd a kórus: "Akkor miért nem veszel konzolt, te dinka?" :)

Janus27: Az elmúlt két hónap szépnek mondott címei közt hány olyan van, ami nem jött ki konzolra, kedves keveset tapasztalt fórumtárs? Batman AC: pazar, multiplatform. Az új NFS és a Battlefield 3 ugyanazzal a motorral jött, utóbbinál grafikai forradalmat kántál mindenki: multiplatform. A koráról meg: miért alacsonyabb rendű az egy éves cím, he? Látott itt valaki permanens és egyenletes grafikai fejlődést a 4 éves Crysis óta? Na ugye.

[ Szerkesztve ]

A privát üzenetet preferálom, végső esetben hívj telefonon.

(#43) Samus

Samus
(addikt)

Ha megfelelő szintre süllyed az ára, én is beruházok rá, ha nem lesz idióta másolásvédelme...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#44) HS 2142 válasza Samus (#43) üzenetére

HS 2142
(őstag)

Elvileg steames lesz.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#45) Samus válasza HS 2142 (#44) üzenetére

Samus
(addikt)

Azért remélem dobozos kiadása is lesz, hogy ne kelljen annyit töltögetni...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#46) m1sk4r válasza Samus (#45) üzenetére

m1sk4r
(aktív tag)

Gondolom a kiadótól függ, hogy a régióban milyen formában lesz elérhető. Steamworks-os lesz az biztos, tehát a dobozost is regelni kell Steamen.

Aurea mediocritas

(#47) Ateszzero válasza Silenzio (#42) üzenetére

Ateszzero
(őstag)

"Látott itt valaki permanens és egyenletes grafikai fejlődést a 4 éves Crysis óta?"
Rage :DDD

(#48) HS 2142 válasza Samus (#45) üzenetére

HS 2142
(őstag)

A védelemre értettem, hogy steamworksöt fog használni, azaz steamen kell regisztrálni. Véleményem szerint várható dobozos kiadás is. :)

(#49) Crytek válasza Silenzio (#42) üzenetére

Crytek
(veterán)

Nincs fejlődés sajnos nem csak te látod így.De amíg nem jönnek a köv konzolok addig ne s várjon senki sem!

(#50) M3Ny3'T válasza Ateszzero (#47) üzenetére

M3Ny3'T
(senior tag)

Ja, abban minden pillanatban van, ha nem forgolódsz túl sokat. ;]

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.