Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Lord Myn #46 üzenetére

    Egyszerűbben fogalmazva az egyik upsampling (DLSS), a másik downsampling (DLDSR). Mindkettő resampling, de ellenkező irányba megy a scaling (átméretezés).

    De már olvastam fórumokon elvetemült emberektől, hogy egyszerre használják a DLSS-t és a DLDSR-t. :DDD Biztos "szép", artifact mentes az eredmény, ha kétszer is ráeresztik a "neurális hálót" (főleg hogy az egyik körben a "butább" módszerrel" [DLDSR]). De van, akinek tetszik, ha egy kép egyszerre elmosott és utólag túlélesített.

    #44Pingüino - Jósolják úgy, mint a "vissza a jövőbe" a repülő gördeszkát tegnapra? :DDD
    Én nem hiszem, hogy bármelyik ma élő ember megélné, inkább 100+ lesz az, mint ~40.
    (Amúgy a szájízlésemnek és emésztőrendszeri komfortomnak is tökéletes a "fitnessz kaja" [zabkása, csirkemell, friss zöldségsaláta, stb], úgyhogy az nálam is megvan. Sőt, inni és dohányozni is csak kb. 1 éve kezdtem [33 vagyok], ráadásul "csak" ecigit szívok, illetve csak egy átmeneti állapotnak tekintek erre, amíg pszichológiai problémáim vannak [bár a doki szerint már örökre skizo-affektív maradok, de én bízom benne, hogy kigyógyulok, ha egyszer drasztikusan jobbra változik az életem/környezetem]. Szóval ez félig csak vicc volt.)

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák