Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    nagyúr

    A valaha készült egyik legjobb taktikai játék volt, brutális grafikával és hangulattal, fantasztikusan megkomponált átvezetőkkel. Akkoriban hihetetlen volt, ahogy teljesen a bakák szintjére tudtad süllyeszteni a kamerát és kvázi fps nézetből követted az eseményeket, hallottad az ordibálást, a zseniális hangokat, hatalmas élmény volt.

    A multija meg egymagában volt maga a zsenialitás azzal a gyakorlatilag kártyás rendszerrel, amit megálmodtak hozzá. Soha nem fogom elfelejteni, mikor egy-egy tökéletesen időzített Warthog csapással egész harckocsioszlopokat tudtam eltüntetni és akkor mehetett az erőforrás- és időmenedzsment a másik fél részéről, hol tudna válaszcsapást mérni, milyen eszközökkel, kik tudnak neki segíteni...

    Így utólag visszagondolva rengeteg eleme hajaz a mai mobákra, de mégis meg tudta őrizni az RTS-ekre jellemző jegyeket, ennyire jól taktikai játékban szerintem soha nem működött a kő-papír-olló séma, főleg a koop jelleg miatt és szerencsére a játékosok is általában minőségibbek voltak, mint teszem azt egy korabeli C&C-ben vagy CoH-ban. A map dizájn meg maga volt a tökély, Seattle térképe máig beleégett az agyamba, pedig nagyon rég játszottam vele sajna.

    Mindenkinek ajánlom, igazi gyöngyszem a mai napig, az összes érdemleges stratégiával játszottam az aranykorban, de máig ez az egyik legnagyobb kedvencem.

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák