Hirdetés

2017. október 23., hétfő

Gyorskeresés

(#1) errorcode06

errorcode06
(őstag)

Nem is rossz, csak kár a border2 hiányzó dlciért...

"Meg ha az FX-ek mentek 4.5-ön azzal a földkéregvastagságú csíkszélességgel, akkor a Ryzenek nehogy ne menjenek mááá" - jedis

(#2) ldave

ldave
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Az Endless Legends az egyik legjobb Civ játék, aminek nem Civ a címe :)

A Slime draws near. Command?

(#3) daa-raa

daa-raa
(Jómunkásember)

Azért az átlagos játékidő sok mindent elmond a Van Helsing sikeréről. Kb az első act végéig viszik csak az emberek ezek szerint.

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce

(#4) kovsol válasza daa-raa (#3) üzenetére

kovsol
(PH! félisten)

Én is azt néztem, hogy a videóban 50+ órát írnak, az átlagos idő meg töredéke.

May the Force be with you

(#5) kwzatz válasza daa-raa (#3) üzenetére

kwzatz
(senior tag)

Nem játszottam egyikkel sem, de nem igazán értem, mi lehet az oka. Az 1. játékot kifejezetten szerették, még úgy ahogy a 2. részt is, a 3. részt már nem annyira, de akkor egyben a hárommal mi lehet ekkora probléma?

(#6) a2d2 válasza daa-raa (#3) üzenetére

a2d2
(senior tag)

Teljesen jó játék lehetett volna ha nem lenne egy bughalmaz.
Nem értem a fejlesztőket, beleölnek éveket egy játék fejlesztésébe és utána nem képesek pár napot még ráfordítani hogy kijavítsanak holt egyszerű hibákat (pl skill tree bugok).
Az első részt még megvettem Steam-en de miután végigjátszotam a második részt már csak Humble Bundle-ban vettem meg, de azt épp csak elkezdtem. Ezt a Final cutot is csak azért vettem meg, hátha egyszer kijön egy nagy javítás rá és élvezhető lesz.
Mindenesetre ezek után Neocore-os játékot soha nem veszek meg, max csak ilyen csomagban. Számomra leírták magukat, pedig örültem a magyar fejlesztésnek.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#7) elithun

elithun
(őstag)

Első csomag behúzva, köszi!

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.