Hirdetés

2019. július 15., hétfő

Gyorskeresés

(#1) ProEvoFan

ProEvoFan
(PH! kedvence)

Pénztárca amortizáló.Nem kicsit, nagyon!

(#2) VikMorroHun válasza ProEvoFan (#1) üzenetére

VikMorroHun
(fanatikus tag)

Az enyémet a fekete pénteki már amortizálta, úgyhogy...

Én bízom az 1 százalékomban.

(#3) Raysen623

Raysen623
(PH! addikt)

A Monopoly Plus nagyon tetszik lehet behúzom. Egyik legjobb családi játék. BF V is egészen jónak tűnik, BETA alapján maga a játék is végre jó lett és ezzel talán elérték ismét a BFBC2 szintet 10 év után?! :DDD

(#4) Jigoku

Jigoku
(kvázi-tag)

Be is vásároltam. xD Kapott "karácsonyi ajándékot" Viktor meg Raiden is. :,D

Meg is lepett amúgy, elég sok kihagyhatatlanul jó ajánlatot bedobtak. Ha lesz majd még egy kis extra pénzem januárban, lehet 1-2 játékot még bezsebelek. Jó lesz az "ínséges" időkre. :D

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS]

(#5) Doki16 válasza Jigoku (#4) üzenetére

Doki16
(PH! addikt)

Van valami igazán jó ps exkluzív ajánlat? Miket vettetek meg?

[ Szerkesztve ]

Toyota Auris HSD HAHU: https://bit.ly/2YLAbqx

(#6) freeapro

freeapro
(senior tag)

10k a bf5. egye meg a fene duplájáért vettem karácsonyra. bezzeg a plus nem akciós.

(#7) b. válasza Doki16 (#5) üzenetére

b.
(PH! nagyúr)

10 K a GOW :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto: Xbox Live : Tiboa

(#8) Doki16 válasza b. (#7) üzenetére

Doki16
(PH! addikt)

Azt már megvettem rendesen dobozosan 7-ért a múlt héten :)
A hasznát piac áraival még így sem tud vetekedni a Store.

Toyota Auris HSD HAHU: https://bit.ly/2YLAbqx

(#9) Marko_ válasza Doki16 (#8) üzenetére

Marko_
(kvázi-tag)

Szerintem nem is akar. Dobozos GOW amúgy 9k volt black friday-kor nem egy boltban. ;) Én is lecsaptam rá.

(#10) ProEvoFan válasza Doki16 (#8) üzenetére

ProEvoFan
(PH! kedvence)

Csak ha használtan veszel játékot, a sony nem lát belőle pénzt, amihez semmi közöm, csak a GOW kapott magyar feliratot és ha szeretnénk hogy a sony megtartsa ezt a jó szokását, ahhoz kellenek a magyar store/bolti eladások.
Ne értsd félre, nem savazni akarlak mert te használt játékot vettél, én is szoktam néha.Csak vannak kivételek mikor (lehet) van előnye ha hivatalos magyar boltban veszed a játékokat, jelen esetben így támogatod a lokalizáció esélyét. :R

(#11) hogabesz

hogabesz
(kvázi-tag)

VR játékok - akit érint esetleg a dolog - most elég jó árban vannak, párat be is húztam most.

(#12) .LnB válasza ProEvoFan (#1) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Semmit nem vettem. Két napja akarok, nézegetem de semmi olyan amit megvennék kb. Két playlink-es játékon gondolkodok, de egyik sem az a must have. Mondjuk a Franatics jó lesz szilveszterre.
GoW nagyon jó áron van, kellene is egy újrajátszás miatt, de soká kerülne sorra, várok még vele.

Homo Ludens

(#13) tuki2200 válasza freeapro (#6) üzenetére

tuki2200
(senior tag)

Lesz az tél végére 6-7.500 is :) Ugyan azt csinaljak mint a Battlefront 2-nél, az is nagyot "bukott" megjeleneskor es igy javitottak az eladasi statisztikat.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.