2019. október 23., szerda

Gyorskeresés

(#1) tibaimp

tibaimp
(őstag)

És ezzel az Origin Access Basic-el pontosan mit lehet kezdeni az oldalon/fiókon?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2) oriic válasza tibaimp (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Játékokat kapunk amíg él az előfizetés. De kibővítettem a hírt.

Live-Die-Respawn

(#3) jarnyz

jarnyz
(tag)

Twitteren azt írták, hogy akinek nincs aktuális előfizetése és már alapból be volt állítva 2-step auth, az is megkapja majd az ingyenes hónapot. Szóval (y).

[ Szerkesztve ]

(#4) tibaimp válasza oriic (#2) üzenetére

tibaimp
(őstag)

Köszi az infót és a kiegészítést! :R

Nem kötekedés képen, de az utolsó mondatban: "...hogy azokat megvásárolnánk azokat."

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5) scdlsc

scdlsc
(tag)

Szuper! Unravel 2 és A Way Out amik engem érdekelnek! :))

(#6) sith7

sith7
(nagyúr)

Szóval ...

"más részről November 1-től kezdve 1 hónapig ingyen használhatjuk az Origin Access Basic-et"

" A fenti akció október 31-ig tart."

egyébként nálam nem működik :(

szerk

október 31 - ig kell megcsinálni, és akkor november 1 - től él ?

[ Szerkesztve ]

Wot, Wows egyben ----> PM

(#7) oriic válasza sith7 (#6) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Magát a metódust október 31-ig kell megcsinálni. Az ajándék Access-t november 1. napján kapjuk.

Live-Die-Respawn

(#8) sith7 válasza oriic (#7) üzenetére

sith7
(nagyúr)

:R

Wot, Wows egyben ----> PM

(#9) Crytek

Crytek
(veterán)

Battlefield 5, Unravel 1-2, Battlefront 2 single kampány jövök

Uplay + free 1 hónap tán most meg ez.. Az ingyen a kedvenc márkám na :C :DDD

Gigabyte Z170 D3H, i5 6600K@4.4ghz, 2x4GB Kingston Fury Hyper X DDR4, EVGA Supernova 650 G1, Zalman Z9, CM 212+,Zotac 1070Ti AMP! Extreme / Xbox One X

(#10) ribizly válasza Crytek (#9) üzenetére

ribizly
(veterán)

BF5-öt még arra sem ajánlom, hogy bárki letöltse. Komolyabb óramennyiséget tettem a BF3-ba majd a BF4-be és mind a BF1 és 5 is megvannak. A BF1 egy kellemes vérfrissítés volt. Ez az új rész viszont nem hozza a szintet. :( Csak grafikailag előrelépés.

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•| [Eladó] DXRACER Drifting | fekete szövet | OH/DF91/N |•|

(#11) SwaZy1337

SwaZy1337
(tag)

BF5 hellóka! :DD

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#12) noPublicFG válasza ribizly (#10) üzenetére

noPublicFG
(senior tag)

Sajnos ez én véleményem is dettó ugyanez! 😩

plus ça change, plus c'est la même chose

(#13) olymind1

olymind1
(aktív tag)

Akkor az Anthem is ingyenes lesz 1 hónapig, hogy átkerült az Origin Access Basic játékok közé. Talán az idő alatt végig lehet vinni a történet részét.

(#14) laceszgamer

laceszgamer
(addikt)

Free BFV kampány kb :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#15) II-Adi

II-Adi
(aktív tag)

Akinek van aktív Premier subscription és már korábban be állította a kétfaktoros azonosítást, annak a következő havidíjat nem vonják le? :) Tudja ezt valaki?

(#16) SwaZy1337 válasza II-Adi (#15) üzenetére

SwaZy1337
(tag)

Igen, annak ha minden igaz elengedik a következőt! :D

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#17) II-Adi válasza SwaZy1337 (#16) üzenetére

II-Adi
(aktív tag)

Remélem valóban, 1 hónapra terveztem előfizetni még az akció előtt - egyéb nyerészkedési okokból, nem örülnék, ha lehúznák a havidíjat :D

(#18) GreatL

GreatL
(aktív tag)

Előfizettem egy évre... kivittem a single player kampányokat aztán kb. ennyi. Most ezzel az egy hónappal majd fifázok, de nem lesz benne sok köszönet szerintem. A többinél sem akarok előfizetni, rövidtávon lehet nem sok a díj de többéves viszonylatban csak ők járhatnak jól.

[ Szerkesztve ]

i7-4790K | Giga RTX 2080 Ti WF OC | Xiaomi Mi 9

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.