Új hozzászólás Aktív témák

  • #90088192

    törölt tag

    válasz bkercso #10 üzenetére

    Nálunk, a ugyan azon okból van kakaskodás mint mindenhol: Ahogy az anyagi mozgástér szűkül, úgy lesznek egyre idegesebbek a emberek. Csak itt fordítottan működik, vagyis nem része a napi "normális" életnek.

    A legtöbb ember nem siet sehova, mert max negatív anyagi vonzata lehet a sietségnek, pozitív semmi képpen sem.
    Gyorsan be lehet látni, ami belefér a legális keretbe, ha azzal haladok, azzal nyerek kb 10 percet ~200km alatt(110 helyett 120).
    A többi meg nem éri meg :N

    Amint csökkent az anyagi jellegű teher, azonnal csökkent az idegeskedés is.

    Ezert hoztam fel a Joker filmet, mert a vagyoni helyzetből, a kiszolgáltatottság egyenesen adódik amit látunk.
    Csak ugye ez nem jó PR az USA(bármelyik országra igaz lehetne, de érdekes módon, a világ gazdasági hatalma van pont ebben a szituációban)-nak, ezért is féltek tőle ennyire.

    Az, hogy ki fosztogat, és ki osztogat, nagyon sok mindenen múlik, nekem sincs semmilyen képletem rá :R

    Amit írtál, a megszokásból cselekvés, a beidegződések mentén, ha ez igaz akkor nagyon gyorsan vége lesz a jó világnak a boldogabbik felén is a bolygónak :R

Új hozzászólás Aktív témák