Új hozzászólás Aktív témák

  • bkercso

    nagyúr

    válasz #90088192 #9 üzenetére

    Szociopata kakaskodás van bőven mindenhol. Elég nálunk megnézni a vezetési stílust az utakon. Ha előzöl, gyorsítanak, ha laasan mész, megelőznek és lefékeznek. Nincs annyi rendőr, amennyivel ezeket szankcionálni lehetne.

    Nem tudok egy okot megnevezni e mögött; szerintem össztársadalmi szintű a jelenség. Megszoktuk, hogy nem foglalkozunk a másikkal, mert egyrészt akkor úgyis csak átvernek a hiszékenységünk miatt, másrészt meg velünk ki foglalkozik ugye...

    Meg ugye mindenki csal: ha a másik véletlen nem egy szemét csaló, akkor minimum egy szerencsétlen hülye. Nem tudom, Ausztráliában milyen a közhangulat; nálunk néha valami hasonlót érezni sokakon. (A normálisak meg emellett lehetnek többségben is, akkor se venni észre őket. :D )

    Ami még eszembe jut és talán ide tartozik, azok a fiatal zavargók a békésnek indult tüntetéseken. Én pl. huszon éveimben a menyasszonyommal, egyetemmel, majd a munkámmal voltam elfoglalva, albérletben laktam, amit fizettem, alvás helyett meg hobbiztam (hifit forrasztottam). Pár távolabbi ismerős viszont nem csinál semmit! Sose dolgozott, él egyedül a szüleivel, van valami unalmas munkája, ahonnan néha kirúgják vagy nem. Este haverokkal játszik, iszik vagy ilyesmi. Ha tüntetés van, akkor meg fosztogat.
    Lehet, hogy nem jól látom...

    [ Szerkesztve ]

    Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

Új hozzászólás Aktív témák