Új hozzászólás Aktív témák

  • willy36

    csendes tag

    válasz Chaser #25 üzenetére

    Kedves chaser !

    Természetesen, nem gyors gépírásra szántam, hanem utazáshoz, megnézni pár dolgot. Mivel facebook-ra sem járok, így annyit sem kell gépelnem. Itthon a munkámhoz asztali gépet használok,itt fontosabb a megszokott forma, és sebesség. A gépemról sem szerettem volna hitvitát nyitni, csak valamit bemutatni belőle. Természetesen mehettünk volna a military gépek felé is, az már az ütést és a vizet is bírná, de nem ez volt a lényeg.
    A 10 éves gépek között is vannak erőművek, de én ezt egy atomos gépről írtam, hogy bírja a 480-as Youtube
    videólejátszást és 720 online tv-t linux alatt.
    Mivel ez a munkám, ezért szívesen bütyköltem a gépet és optimalizáltam a linux-ot hozzá, hogy ezeket tudja. Én is megvehetném, akár a legújabb i9-es gépet és nem érdekelne mi milyen lassan fut más gépen, de számomra izgalmasabb, hogy a legkisebbekből mit lehet még kicsikarni.
    Nem mindig a megéri, nem éri meg döntött nálam, hanem a lehetőség, ami benne van.
    Alpine linux alatt pl. parancssorból netezek, futtatok bármit. Ezért van ilyen sebességem atom proci alatt is. Notebook-on azért nincs több tapasztalatom, mert csak nagy ipari gépekkel dolgozom, ugye az megint más világ.
    Természetesen nem minden válaszom Neked szólt, csak a többiek gondolatához , megjegyzéséhez is reagáltam.
    Szeretem az építi jellegű hozzászólásokat, nem pedig ez szar, az szar trollkodást. én voltam már ilyen összeszerelő üzemben, tudom, hol készül a kommersz és az üzleti gép is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák