Új hozzászólás Aktív témák

  • sxxorp

    őstag

    válasz <Adamsky> #26 üzenetére

    pusszycat: olvass teszteket (bár jó részük fizetett, de rátalálsz olyanra, amelyik többnyire hiteles), és vásárlói véleményeket (lehetőleg angolul is).

    Grammolás: Én próbaképp vettem egy sokat dicsért de meglepően olcsó TWS-t elsőre. Lényegileg (hangminőség) teljesen megfelelt, innentől leegyszerűsödött a kérdés: mi az ami hiányzik belőle?
    - jelezze ki a tartó töltöttségét is (nagy bajom nem volt vele, de van egy bizonytalanság-érzés)
    - legyen minél vízállóbb (a párom kimosta a bal felét, és sokáig semmi baja nem volt, de egy idő után behalkult)
    - a telefonom támogatja az aptX-et kiváncsi vagyok számít-e
    - lehetőleg maradjon gombos, de picit finomabb megoldással
    Nagyjából ennyi, ezért hajlandó vagyok pár dollárral többet adni, de a kockázatok miatt ez a maximum.

    Döntés: Ember te személyesen tervezed a kütyüidet, vagy a piacról 'választasz'? De ha sokáig idétlenkedsz eljuthatunk a 'létezik-e a szabad akarat' problematikájáig: [link] Konkrétan azt is csak képzeled, hogy különálló létező vagy, innentől lényegileg mindegy ez a diskurzus, csak a beszélgetés kedvéért játsszuk el, mintha döntéseik lennének. :D És hidd el, ahogy te hétköznapi módon érted, bár külső tényező motivációjára, de én döntöttem, ha szerettem volna meg tudtam volna oldani.
    Biztos, hogy jack csatist vettem volna akkor, de ha nem lennék egyértelmű: örülök, hogy az élet nem hagyott a megszokott pocsolyába ragadni, és mégis úgy döntöttem a még mindig érvényes vezetékes opciók ellenére, hogy váltottam. Lehet, hogy megérted végre, mi inkább a lényegi kérdés: a friss tapasztalatok fényében mondom, hogy ha lehetne sem térnék vissza ugyanazon telefon jack csatis verziójára, mert már nem érdekel, eggyel kevesebb koszolódó nyílás, örülök, hogy így alakult!
    Számomra egy jobb minődségű kedvező árú TWS is minden lényeges szintet elér, kivéve élettartam: vagy a könnyebb elhagyhatóság, vagy ha az nem, akkor az pici akkuk elfáradása lép életbe. De mindig elfelejtem, hogy valahova viszont előbb-utóbb a vezetékes is beakadt, és vagy belül meg-, vagy konkrétan elszakadt, úgyhogy lehet, hogy ez az érv sem áll meg a lábán.

Új hozzászólás Aktív témák