Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz sxxorp #22 üzenetére

    "... baromira nem mindegy, hogy kényszerből (nem)döntesz, vagy tudatos döntést hozol ..."
    Nem véletlen írtam, hogy az eredmény szempontjából, mindegy. Egy olcsó füles akkor is ugyanúgy szól, ha két hónapot spóroltál rá, vagy ha egy kisebb afrikai állam éves költségvetése lapul a zsebedben.
    Az igények, na ez egy másik sztori!

    "Én is elvileg vezetékeseztem, míg a kiszemelt telefonomról el nem hagyták a Jack dugót. Ekkor jött az ötlet ... "
    Ötlet? Muhaha! Gyk. megmondták neked, hogy ha erre a készülékre vágysz (mert azért vehettél volna jack csatisat is) akkor ezt fogod szeretni. Pont!

    "Az esetleges valamekkora minőségbeli előny számomra soha nem fogja kompenzálni a kötöttséget."
    Na, látod, pont erről beszéltem! Megszeretted (az más kérdés, mert részben rákényszerítettek), most már nem váltanál, mert neked a kényelem a fontosabb.

    Nekem van mindkettő, és használom is. Egyiket se tudnám a másik helyett elképzelni. Hosszabb utakra (busz, vonat, stb.) még mindig a kábeles számomra az ultimate megoldás. Hangosabb, jobb, nem kell parázni, hogy lemerül, stb. Edzéshez, ill. sportoláshoz viszont TWS-t használok, mert ott már tényleg zavarna a kábel (valamint akkor annyira nem fáj, ha nem annyira "részletező" a zene).
    Egy szó, mint száz, számomra a bt-s vonal egyelőre nem kompromisszummentes. Majd ha annyit tudnak, mint egy jobb bt-s fejhallgató (~30 óra), akkor talán. Persze, ehhez az is kell, hogy teljesen kinyírják a jack-es füleseket, mert ár/teljesítmény viszonyban mindig jobbak lesznek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák