Hirdetés

2019. augusztus 18., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) PandaMonium

PandaMonium
(őstag)

Jonak tunik de nekem az az erzesem, hogy az Oculus Rift es a Morpheus mellett ezen a piacon mar nehez labdaba rugni barkinek is. Ettol persze meg valamelyest innovativ es kivancsian fogom kovetni. :)

What I cannot create, I do not understand

(#2) oriic válasza PandaMonium (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Egyetértek, bár való igaz a Rift valamit elindított, de remélhetőleg fog annyit fejlődni a VR technika, hogy valódi élményben legyen részese annak, aki használja is majd ezeket az eszközöket.

Live-Die-Respawn

(#3) oriic válasza oriic (#2) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Viszont a PC-s hardverigényre nagyon kíváncsi leszek, mert azért például ez a felbontás jóval nagyobb mint egy OR esetében.

Live-Die-Respawn

(#4) Raysen623

Raysen623
(addikt)

Engem leginkább az érdekelne, hogy milyen ártó hatással lesz ez az emberi szemre nézve...Mert erről soha nem beszélünk! Itt már ugyanis nem 50cm-ről hanem 5cm-ről kapod a sugárzást az agyadba, ettől vajon milyen hályogot lehet majd kapni? :F Ez csak azért érdekel rohadtul mert az én szemem különösen érzékeny minden ilyen hatásra.

(#5) Peat;) válasza Raysen623 (#4) üzenetére

Peat;)
(veterán)

Fizikailag ennek szerintem semmi hatása, pszichésen annál inkább ami fizikai tüneteket is okoz. Akinek van hajlama bármi epilepszia, vagy ki tudja milyen betegségekre annak szerintem borítékolható hogy ez a *zar előhozza. Engem egyáltalán nem érdekelnek ezek a marhaságok szerencsére, ráadásul pont úgy "virtualizálnak" hogy közbe rontják a grafikát a hagyományos kijelzőkhöz képest a technikai sajátosságok miatt.

(#6) Komplikato válasza Raysen623 (#4) üzenetére

Komplikato
(veterán)

Miféle sugárzást???

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#7) Zedz

Zedz
(addikt)

A Sony megoldása csak Playstationre lesz elérhető, vagy PC-re is?

(#8) oriic válasza Zedz (#7) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

A Morpheus? Az csak PS4-re.

Live-Die-Respawn

(#9) toeki válasza Raysen623 (#4) üzenetére

toeki
(senior tag)

sugárzást??? ez nem képcsöves cucc ember, hol élsz? :))

(#10) Zedz válasza oriic (#8) üzenetére

Zedz
(addikt)

Kár, az lenne a komoly, ha PC-re is jönne. :))

(#11) RyanGiggs válasza oriic (#3) üzenetére

RyanGiggs
(őstag)

Szerintem pont ezért is lesz sikeresebb az OR!
A hardverigény nagyon nagy úr!!

Biztos szebb lesz a látvány ezen az 5K-s kijelzőn, na de hát kinek lesz TitanX SLI-je?!

(#12) L3zl13

L3zl13
(nagyúr)

Kíváncsi vagyok perifériás részeken lecsökkentik-e a felbontást. Nincs értelme tű éles képnek ~120° on kívül.

Aki hülye, haljon meg!

(#13) kozmy

kozmy
(őstag)

Nekem volt szerencsém kipróbálni az Oculus DK2 hát valami eszméletlen cucc, fantasztikus élményt nyújt. Project Cars sim játékkal volt szerencsém ki próbálni. Ha nem lenne ilyen drága tututi rendelnék egyet. Sajna bitang gép is kell hozzá.

Privát üzenetre illik válaszolni :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.