Új hozzászólás Aktív témák

  • Archer

    őstag

    válasz Yany #20 üzenetére

    Nem kell bemutatni a BF szériát, a kezdetek óta nyomon követem az egyes részeket, egyedül a 2142 nem tetszett :) Erre a mondatodra reagáltam főképp: "Nem cikizésképpen mondom, de sok embert (főleg amerikában) nem a minőségi, hanem a gyors, gondolkodást nem (vagy alig) igénylő időtöltés érdekel." Mostanában arra mennek inkább rá játékokban, filmekben, hogy minél rövidebb idő alatt minél több információt, látványt letoljanak az ember torkán talán pont ezért, mert sokan csak 1-2 órát tudnak/akarnak rászánni az adott műre és így lehet őket a legkönnyebben megnyerni. A BF3-at még nem volt alkalmam kipróbálni így megint csak a BC2-höz tudok hasonlítani de mondjuk a 2-höz képest nekem már az is igencsak butítottnak tűnt. A 2 sokkal jobban megkövetelte a csapatmunkát, az időráfordítást (elég csak a rangokra meg a fegyverfeloldásokra gondolni), a BC2-ben ehhez képest pikk-pakk meglett az összes fegyver. Ha a BF3 nem ilyen, nem szóltam.

    A COD sikerét igazából én sem értem, az első részek még jók voltak de amit mára műveltek a sorozattal... Bár tény, hogy pc-n nem nagyon viszik (legálisan legalább is). Ez talán azt jelenti, hogy akik már játszottak a "pc hőskorában" (nálam ez a 90-es évektől úgy a 2000-es évek közepéig tart) azoknak azért ennél több kell.

    [ Szerkesztve ]

    Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

Új hozzászólás Aktív témák