Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Morden24 #22 üzenetére

    oké, de máshol pl patch-ekkel vagy ingyenesen tölthető dlc-kkel is kap a nép javítást+új dolgokat... és az szerintem vásárló szempontjából korrektebb... itt nagyon érződik, hogy a soknál is több pénzt akarnak leszedni az emberről... pl: "nehogy már nekem ne legyen meg a kisállatok kieg... a szomszéd kiscsajnak már megvan, megyek és veszek magamnak is..." az ilyen dolgokra építenek elég rendesen és működik... (jó, hát a cég szempontjából érthető is...) ez kicsit olyan, mint pl a gyűjtögetős játékok... aki nem akar lemaradni semmiről, megvesz mindent hozzá, ezt használják ki...

    itt szerintem a kieg nem ugyanolyan szerepet tölt be, mint mondjuk a játékok nagy részénél... általában majdnem egy teljesen különálló játékkal ér fel a kiegészítő is: csomó új tartalom van bennük, új sztorivonal (ami általában rövidebb sokkal az alapjátéknál), pl karakterek, stb... itt pedig (szerintem) csak túlárazott új tartalom: pl bútorok, állatok, akármik... (aminek elkészítése szerintem nem igényel túl sok időt...)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák