Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz BaJaZo #38 üzenetére

    nem a netflixen kell keresni, mert az más témájú. Ahogy mondták van más szolgáltató, ami kifejezetten sport eseményeket ad élőben / felvételről, több kameranézetből.
    Ugyanígy például dokumentumfilm és ismeretterjesztő témában is van sok más, kifejezetten arra kihegyezett szolgáltató.

    Ha jól emlékszem a youtube tévé mintha bővülne ilyesmivel. Hogy alá lehet "csatornaként" előfizetni a tévé műsorokat és többféle streaming platformot. Az amazon csinálta így, hogy "csatorna" előfizetésekkel volt a platformján több más streaming szolgáltató. Persze ez inkább észak-amerikára igaz. Van amelyik azért itthon is elérhető.

    [ Szerkesztve ]

  • strogov

    senior tag

    válasz BaJaZo #38 üzenetére

    "Szövegértelmezési problémád van..."

    Legalább a cikk első mondatát olvasnád el. Különösen az "és hasonló" kitételre.

    "Azt irtam, aki csak sorozatot, filmeket néz annak sivár lehet az élete. Esteleg rosszul tudom,ezeken kivül van más is Netflix és társain?"

    Igen, rosszul tudod. Netflix-en vannak dokumentum filmek, talk show-k, stand-up-ok, reality-k. Ráadásul rohadt sok van, úgyhogy nehéz nem észrevenni, hogy vannak.
    Más streaming szolgáltatásokon pedig sport közvetítések vannak. Ezek vagy speciálisak mint pl. a FIFA+, vagy általánosak mint pl. az ESPN+.

    Szerintem annak sivár az élete akinek a tv, vagy streaming definiálja az életét. Teljesen mindegy, hogy mit néz. Normális ember nem innen tudja meg a híreket, nem innen szerzi a tudását, nem ez jelenti a szórakozást.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák