Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz buherton #10 üzenetére

    "Ez nonszensz, mert ezzel igazából nincs választási lehetőségem."

    Már hogyne lenne. Csak akkor nincs, ha K.I.T.T.-et akarsz. Analóg autók ftw, azoknak legalább még van lelke, és ha kicsit értesz hozzájuk, akkor javarészt otthon is szervizelhetők, töredék költségekből.

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • Geller72

    veterán

    válasz buherton #10 üzenetére

    "Nekem, mint felhasználónak igenis meg kellene adniuk azt a jogot, hogy hozzájárulok-e, hogy az adatokat az autó, telefon, kiskutya megossza-e bárkivel."
    -Nem értelek. Megadják. Pontosan akkor, amikor elfogadtatják veled az EULA-t. Ha elfogadod, akkor aszerint kell használod, ahogy abban meg van adva, ha nem fogadod el, tehát nem élsz vele, akkor nem használod. Ezt az oldalt is pontosan így használod. Ahogy az OS-t is, ami a számítógépeden fut. Elolvastad az ahhoz tartozó EULA-t? :D. A telefonodét, az appokét? A BT-s fülesedét? A GPS-t amit használsz? Sorolhatnám. Mindketten tudjuk, hogy semmi sem kötelező. De akkor egy csomó dologról le kell mondanod, ami sok esetben azért több előnnyel kecsegtet, mint hátránnyal. Félre ne értsd, én sem vagyok elragadtatva ezektől az adatvédelmi dolgoktól, vagy éppen azok hiányától, de ez van. Vagy elfogadod, hogy az adataiddal kereskednek, vagy visszamész a kőkorszakba. Valamennyire persze kordában lehet ezt tartani, lehet managgelni, védekezni ellene, de nem teljeskörűen.

Új hozzászólás Aktív témák