Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz ldave #37 üzenetére

    Persze. Én csak azon döbbentem le, hogy Bad Pritt szerint a fenti kép alapján jó választás lenne, meg úgy néz ki mint a játékban stb. közben még a szemöldöke és a szemszíne sem stimmel egyáltalán. Szerintem alapból rossz választás lenne, így meg ahogy kinéz ezen a képen (csak a haja van festve) meg egyenesen hányinger.

    Nyilván sminkkel sokat lehet szerepre fazonírozni színészeken, de csodát én akkor sem várnék. Ezek nem olyan extrém kinézetű szerepek, hogy erre hangsúlyt fektessenek szerintem. Na és nem is az van, hogy valóságból ismert ember képére kell fazonírozniuk a színészt, mint életrajzi filmeknél például. Maszkot meg kétlem, hogy használnának, azért egy normális emberfejű karaktert játszana, minek maszkkal szenvedni? Szóval szerintem a gázsi+tehetség alapján fog menni elsősorban a casting, kinézet inkább másodlagos lesz. A játékbeli Ciri (gyerek-felnőtt egyaránt) pl teljesen jó, azzal sosem volt bajom. Nyilván nem lesz vörös hajú Geralt, de a castingosok tudnak nagyon vakmerő dolgokat produkálni még úgy is, hogy ezek stimmelnek.

    (#38) Bad Pritt

    "Náluk jobbat én se tudnék berakni, mint lehetséges ismert színészek amúgy"

    Én sem, pont ezért aggódom, érted? :) Az említett Expanse sorozatban is pl pocsék a casting. Naomi, Amos, a marsi pilóta (de még talán Holden se) úgy néz ki, ahogy a regényben le van írva. Akire azt mondom hogy jó választás volt az Thomas Jane mint Miller. Nem a színészekkel van baj persze, de nem tudok elvonatkoztatni...amikor nézem, folyamatosan az jár a fejemben egy picit, hogy ezek nem azok a karakterek.

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák