Új hozzászólás Aktív témák

  • whatwhatwhat

    aktív tag

    Abszolút jobbnak tartom a műanyagot, legalábbis így, hogy jó minőségűt és mattot raknak rá.

    Tiszta hülyeség törékeny anyagból csinálni a hátlapot. Valamint az üveg csúszik mint az állat, ujjlenyomatos és zsíros lesz. És nekem az üveg az ég világon semmiféle prémium érzést nem ad, aki erre vágyik, az szorongasson a másik kezében egy sörös üveget miközben használja a telefon. :U Én egy használati eszközt veszek, a "prémium" mivolta csak másodlagos. Elsődlegesen funkcionális legyen. Ja igen, és még a GG5 is simán karcolódik a hátlapon, szóval még ilyen szempontból sincs előnye.

    A hővezetés érdekes lehet, de nem hiszem hogy számottevő a különbség üveg és műanyag között. Tekintve, hogy ezek a hátlapok egy milliméternél is vékonyabbak és nem csak a hátlapon adja le a hőt a telefon, hanem az elején és a széleken is. Sőt, nem lepődnék meg ha a műanyagot vékonyabbra is tudnák csinálni, mint az üveget. Így még közelebb kerülhet egymáshoz a hőátadási képesség.

    Az is egy jó dolog, hogy olcsóbb legyártani. Olcsóbb is lett az ára a telefonoknak mint tavaly(legalábbis dollárban), persze ehhez kellett még a töltő kivétele, a full hd kijelző és a lapos kijelző is... De mindenesetre, ha nekem így is úgy is ugyanannyit kell fizetnem a telefonért, akkor az inkább kerüljön a gyártóhoz profitként, mint hogy felesleges alapanyagra legyen költve. Talán a profit egy részét RnD-re fordítják, ami pedig mindenkinek jó.

Új hozzászólás Aktív témák