Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    válasz DJ. Ru$y #758 üzenetére

    Saját tapasztalatomat tudom mondani: Enyémben 430km van és a gumik teljesen jó állapotban vannak, igaz nem használtam terepen csak betonon, szóval az újabb gumik valószínűleg jobb minőségűek.

    Ha gond lenne ott van a dobozban még kettő, de ezen felül rendeltem két ilyet is, már itt vannak készenlétben ha esetleg beütne a baj.

    Ami viszont picit kellemetlen topik az a budapesti közlekedés. Múlt héten békésen gurulok haza munkából a Dohány utcában ahol jobb oldalon felfestett bringasáv van. Aztán ebben a kereszteződésben egy kedves taxis kolléga úgy gondolta hogy nem néz bele a jobb tükrébe és nagy tempó után nagy fékkel megáll hogy ő kikanyarodik a a Rákóczi felé... én meg szépen átgurultam a motorháztetején, aminek hatására ő rálépett a gázra és angolosan távozott a helyínről. Szerencsére nem tört semmim de azért a jobb kezem kissé színes és erőtlen, de már gyógyulok.

    Rendszámot sajnos nem láttam, viszont elhatároztam hogy kéne valami kis kínai középgagyi gopro kamera amit fel tudnék tenni a rollerre. Esetleg erre valakinek ötlet amit lehetne rögzíteni a kormányon úgy hogy nem zavaró?

Új hozzászólás Aktív témák