Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz Carlos Padre #43 üzenetére

    A bevételek miatt fontos egy ilyen lista, mert ezek az eladott darabszámok. Ráadásul vannak benne érdekességek, mert pl a Sony adja ki a Minecraftot, de az MS szoftver már egy ideje és a bevétel egy része nekik megy. Az meg, hogy megveszed a haverodtól a használt programot egy érdekes kérdés, hogy mennyi bevételt generál az adott cégnek. Nyilván nem jó nekik, hogy nem teljes áron veszed tőlük, de adott esetben előfizetsz erre-arra illetve aki eladta a játékot az az ember el is költheti a bevételt egy másik játékra, de összeségében töredéke az így befolyt pénznek a játék eladásokból befolyt összeghez képest.
    Tényleg vicces olvasni ezeket a késhegyre menő vitákat, hogy melyik konzol a jobb :)
    Haverom például 2 konzolt tart, de ő nagyon sokat játszik és mindig ott veszi meg, ahol éppen akciós vagy csak olcsóbb vagy az exklúzívok meg adják magukat. Azt mondja, hogy neki már simán visszajött a második konzol ára abból, hogy ki tudta használni a különböző akciókat.
    Az MS nagyon korrekt játék környezetet rakott össze mostanra (gamepass, ea access, gold 4 játék havonta, masszív leárazások, play anywhere stb) és kb 2 játék áráért évente az idő lesz a szűk keresztmetszet, annyi játékhoz hozzáfér bárki. Hozzátéve hogy akcióban egy XOX gép 125e pénz volt. Ez az én vélemény, nem általánosítok, de szerintem a legjobb vétel jelenleg. A legerősebb konzol ezzel a szolgáltatás környezettel. A legolcsóbb játék lehetőség, ahol tényleg szó szerint az idő lesz a szűk keresztmetszet, annyira sok játékhoz hozzáfér az ember. Ha meg úgy érzem, hogy nem lehetek sikeres ember anélkül, ahogy kipróbálnám a ps exklúzívokat, akkor majd veszek egy használt konzolt és kipróbálom és eladom utána. kb 20e forintból megoldható a kaland, ha körültekintően vásárolok. Illetve a haveromat puhítom, hogy adja kölcsönbe a PS-t, mostanában már alig használja, mert az xox-en tolja. A PS-en érdekel a HZD meg még talán 2-3 cím, azokat szerintem 2-3 hónap alatt ki lehet tolni és akkor haveromnak is adhatok havi 10e-t a gépéért. Persze az ilyen kölcsönzés csak jó ismerősök között működhet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák