Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jerry311

    nagyúr

    válasz Z_A_P #25 üzenetére

    "Vásárolnának", ja nem, csak fizetnének egy bithalmaz használatáért, amíg az "eladó" úgy gondolja, hogy használhatják, aztán egyszer csak eltűnik. Lásd jelenlegi "megvásárolható" digitális tartalmak nagy része.

  • vaakuum

    addikt

    válasz Z_A_P #25 üzenetére

    A meta szeretne létrehozni egy alternatív világot, és átcsatornázni oda az emberek életét, mert ott adott lesz számára a teljes világuralom :O

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • MikiLóS

    tag

    válasz Z_A_P #106 üzenetére

    Természetes dolog, hogy nem ismerem az összes okát annak, hogy miért lehetetlen küldetés a Mars meghódítása, de majd szépen mindenki beírogatja amit tud az üggyel kapcsolatosan és aztán okosabbak leszünk kollektívan és talán nem dúlónk be egy újabb Stephen Hawking -hez hasonló figura elméletnek miszerint űrlények leszármazottai vagyunk, kb egy szinten van a Mars terraformálás témájával.
    Én csak arra akartam kilyukadni, hogy esélytelen, hogy az emberiség az űrben utazgasson ide - oda.
    Az ember ide erre a Földre kompatibilis sehova máshova. Így az is esélytelen, hogy ilyen űrlények itt repkedjenek a csészealjaikkal (mert ők is így működnek)és raboljanak el embereket. Jó meg minden el is tudnám képzelni értelmi szinttől függően,(film, könyv) hogy hogyan miért,de valóság alapja kb NULLA.
    Annak sem látnám sok értelmét, ha az ember kimenjen a Föld egyik esőerdejébe vagy egy elhagyatott (PRIMITÍV)törzshöz és az ott lakoktól elakarna tanulni valamit. Az űrlények érkeztét a Földre azt úgy tudom elképezni ahogyan az Indiánokkal elbántak a hódítok.
    Kizárt, hogy egy nálunknál intelligensebb létforma eltudja viselni az emberiség kicsinyességét, szagát, életvitelét s ahogyan bánik a fajtársaival és a környezetével, inkább kiirtana bennünket és vigyázna erre a csodára ami körbe vette az emberiséget, mert a Föld minden szeglete és ami benne él egy csoda... máig nincs magyarázat semmire és helyette az emberiség 99% csak beleél a világba, de még csak nem is érdekli még a saját családfáját sem ismeri na mindegy, Ez foglalkoztatja a sok hülyét, Apple iPhone, Mars, TESLA, PlayStation, Mercedes, ... milyen rohadt sötét ember alatti szinten vannak tartva az emberek te jó ég azt el nem tudod képzelni, na ezért veszélyes az információ mert a céljuk nem az, hogy az emberiséget általa felemeljék egy korábbi szint fölé tudatosságban, hanem pont az, hogy még jobban lerugdossa őket a sötétségbe és elhitessék vele, hogy a facebook/Meta az jó meg az is jó ha van TESLA -d.


    Ez lesz belőled ha a rendszer része vagy!!

Új hozzászólás Aktív témák