Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Nem tudom mi lehet a Google nyerő stratégiája a YouTube Gaming beindítására, hogy népszerűvé tegye. Gondoltam arra, hogy exkluzív versenyközvetítéseket kellene elérni. LoL - World Championship, Dota 2 - The International, CS:GO Major, vagy valami ilyesmi. Akkor egyszerre több ember megismerné. A YT-nak van elég szervere nagy tömegek kihasználására is, az nem lenne gond. De még talán ez is kevés lenne. Mert a twitch sem az esport miatt népszerű, de nagyon jó az esportnak. Fene tudja, aztán lehet besül ezzel is a google. Benne van a pakliban az is. Az a baj jelenleg, hogy a twitch-el sincs baj, így a Google nem tud mire építeni. Nem tud olyat mutatni amiért váltana az ember. Persze itt a streamelőkre gondolok. Nézőként nekem mindegy melyiket nézem ha jó a kép, és nem akad.

    Nem rossz egyébként a YouTube Gaming. A felület nekem tetszik, és a videók sem akadnak. Mint néző elégedett vagyok, streamelni meg úgy sem fogok sose.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák