Hirdetés

2019. augusztus 18., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Sicilian

Sicilian
(addikt)

Ezt az ótvar baromságot, amit az ernyővel lehet csinálni az erdő közepén, szánalmas :O

nothing is true everything is permitted..

(#2) Szirti válasza Sicilian (#1) üzenetére

Szirti
(tag)

Az első résznek sem volt sok köze a valósághoz, de attól még lehet szórakoztató.

"Revenge is a dish best served cold." - old Klingon proverb

(#3) The IT guy válasza Sicilian (#1) üzenetére

The IT guy
(tag)

Ugyan, nem rossz az :D... Szerintem egész pofás game, tele eszeveszett darálással + trollkodással... jó kis feszültséglevezető :D

A Lost viszont elég tré-nek tűnik....

(#4) daninet

daninet
(addikt)

Minimum, hogy be lehetett volna menni gyilkolni egy kicsit :D

Trust me.. I'm from the internet. ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#5) kenny123

kenny123
(addikt)

A játék maga nem jött be, túl irreális szerintem.De csak ezért az apróbb szigetért egyszer megérné kipróbálni.Azon lost fanatikusok közé tartozom, akiknek ez teccik.A mai napig nézem minden egyes részét, amit kidobnak, de már csak 7 rész van hátra, lezárják a sorozatot.

Lécci, aki itt izél, hogy a lost fú de rossz, nézze meg az első pár részt, és aztán mondjon véleményt.Az, hogy valaki a 3. évadnál bekapcsolódott a sztoriba, jó hogy azt mondja, hogy ez rossz, mert nem ért semmit, nem tudja mi miért van..

Persze, valakinek inkább született feleségek..

Nobody exists on purpose, nobody belongs anywhere, everybody's gonna die.

(#6) Sicilian válasza kenny123 (#5) üzenetére

Sicilian
(addikt)

Részemről az első bejött, a második gáz volt, a harmadik évadtól meg senki nem tudott volna rákényszeríteni, hogy nézzem nekem nem jött be.
Ez az Én véleményem nem kell meggyőzni az ellenkezőjéről, csak vita lenne :DDD :K

nothing is true everything is permitted..

(#7) TazLeacher válasza Sicilian (#6) üzenetére

TazLeacher
(nagyúr)

Nem akarlak meggyőzni, de a 3. és a 4. évadot át kell vészelni, mert az 5. az eddigi legjobb évad, az mindent visz. 11/10. Nagyot üt, és azzal együtt már a 3. és a 4. sem olyan rossz, sőt így már kimondottan jó, hogy érted a miérteket. Komolyan mondom, én kitartottam mellette, és az 5. évad megnézése után megvettem őket DVD-n, mert újra akarom nézni az egészet. Még 2 ilyen sorozat van, amit megnézek akár többször is: a Maffiózók és a Kemény Zsaruk.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#8) kenny123 válasza Sicilian (#6) üzenetére

kenny123
(addikt)

Ha van valamennyi szabad időd, akkor gondolkozz el a bepótlásán. Most, a 6. és egyben utolsó évadban egyre több mindenre adnak választ. Csatlakozom az előttem szólóhoz, az első öt évad megvan dvd-n, többször láttam.

(#9) athomi

athomi
(veterán)

lemenni nem lehet a bunkerbe? :)

(#10) BalaNce87

BalaNce87
(addikt)

Ezt a szart ne keverjék a lost-al, igaz ez csak egy játék, de hát színovonaltalan, nem úgy mint a sorozat, az csöppet igényesebb.

[ Szerkesztve ]

One plus voucher: https://oneplus.net/hu/invite#EZBIHNX2HA7SBC7

(#11) aero. válasza BalaNce87 (#10) üzenetére

aero.
(veterán)

Jó, ennyi erővel ide se kellett volna írnod. Tartsd magadba, ha szar. Neked.

(#12) BalaNce87 válasza aero. (#11) üzenetére

BalaNce87
(addikt)

Hát csak azt mondom hogy az egyik igényes másik meg igénytelen, egy pár perces hülyülésre jó csak nem 8-10ezerért, ám csak leírtam a véleményem hogy minek keverik bele egy ilyen játékba.

(#13) keldorpapa88

keldorpapa88
(félisten)

Ezen össze ne vesszetek...
Egyébként meg éljen a Lost, best sorozat ever made! :)

(#14) BalaNce87 válasza keldorpapa88 (#13) üzenetére

BalaNce87
(addikt)

Nem én kezdtem a b...tatást.:)

(#15) tobal válasza kenny123 (#5) üzenetére

tobal
(tag)

A született feleségeket ne szidd, mert bár én nem nézem, de barátnőm szerint nagyon jó :D. És amúgy én is Lost fan vagyok, csak kár, hogy eléggé le van eresztve ez az évad (egyébként sztem a 3. és 4. évadok is jók voltak, nekem inkább az első kettő nem tetszett). De én azért kitartok mellette, szerintem a vége is nagyon jó lesz :P.

[ Szerkesztve ]

(#16) kenny123 válasza tobal (#15) üzenetére

kenny123
(addikt)

Nem mint szidásnak írtam, csak vannak színvonal különbségek, persze ezt mind szubjektív megítéléssel mondom. Lostra térve pedig sajnálom, hogy vége lesz mert most majd alig találok olyan sorozatot, ami leköt. Bár a flashforward igéretesnek tűnik, és tetszik is:D
Kedvenc sorozatom volt, és lesz is a lost.

(#17) danati

danati
(senior tag)

Amikor elősször jártam ezen a szigeten nagyot néztem hogy felrobbant alattam a vadászgép.
Szerintem jó ötlet volt beletenni ezt a pár dolgot a Lost-ból. Kár hogy nem lehet bemenni a bunkerbe. Próbáltam felrobbantani az ajtót mint a filmbe, de semmi hatása.

(#18) chubii

chubii
(senior tag)

Ez mekkora .... :DDD Lost fan vagyok, szóval tetszik :))
Szerintem a game is jó. Nem értem,hogy mi nem tetszik benne más embereknek.
Lost 4ever!!!!!!!!! :DD

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.