Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz frame>24 #19 üzenetére

    A TBS kategória nagyjai közé feltétlenül beletartozik a Heroes Of Might and Magic II, az Age of Wonders, és a Disciples II

    Nálad. Ahogy írtam: az én toplistám.
    A HoMM nekem sosem volt annyira rettenetesen bejövős (a 2. rész meg pláne nem: akkor inkább a 3.), az Age of Wonders jó játék (talán ez a progi áll a legközelebb a nagy öreg MoM-hoz), de sajnos vannak hibái, a Disciples 2 nekem is bejött (természetesen tudom, hogy jön a 3. rész - feltéve ha tényleg jön: igen régen halasztják; ráadásul félek a 3D-től is, meg attól is hogy szinte semmi sem fog változni (bizonyos jelekből arra következtettem, hogy tök ugyanolyan egységfejlesztési fa lesz mint a 2. részben), és emiatt rókabőr-érzetem lesz), de inkább hangulatilag (objektíve pl. a taktikai rész értékét erőteljesen csökketni, hogy röghöz vannak kötve az egységek).
    Summa summarum: ezek a progik nálam max. a 10. helyért versenyezhetnének (a dobogós helyezettek után ott a Panzer General 1-2, a Civ3, a Fantasy General, stb.).

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák