Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Rayyy #29 üzenetére

    Hát, a grafikusok munkáját nem ismerem, az nekem alpesi varázslat. :) Viszont hellyel-közzel programozó is vagyok, ahol azért mindig más megoldandó feladat jön szembe ahogy kerülnek be az új funkciók egy programba. No de ha ilyen "Digitális kőműves" munkám lenne, akkor lehet, hogy hamar valami szerekhez kellene nyúlni. :)

    Úgy egyébként az iroda kritikájáról az a véleményem, hogy többnyire objektív amit itt leírtak. Én se vagyok híve az ilyen open iroda koncepciónak. Nálunk 2-3 monitor van mindenkinél, de a mellettem ülővel a gépházakat betettük kettőnk közé, mert így van személyes tér és ez jó, engem baromira zavar, ha a perifériás látásom sarkában valaki mocorog. Igaz, nekünk kellően széles az asztal ehhez.

    Ezt az irodát én először a falak dekorálásával dobnám fel, hogy legyenek rajta színek, formák, stb. Aztán szerintem a padlószőnyeget is érdemes lenne cserélni, mert az a szürke nagyon lehangoló a fehér fal mellé.
    Az előző cégemnél ahol ilyen nagy open iroda volt, ott a tartóoszlopokat színre festették, amik azonos színű padlószőnyeg kockákban végződtek az egyébként barna padlószőnyegen. Így olyan lett, mint ahogy a víz folyik le a minecraftban, nagyon jól nézett ki. :)

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák