2019. augusztus 23., péntek

Gyorskeresés

(#1) Andie

Andie
(őstag)

Nagyon ajánlom, hogy a D3-al ügyködjenek, és mihamarabb piacra dobják :)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#2) Eugene Roe válasza Andie (#1) üzenetére

Eugene Roe
(senior tag)

Nagyon ajánlom, hogy EZT ne tegyék, és inkább egy Starcraft-os Huxley-t készítsenek! :))

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#3) ChromeX

ChromeX
(addikt)

hááát én ugy tudom hogy ez egy teljesen uj univerzum lenne itt a forrás ennek hiszek mivel a blizconon mondták :D meg lehet keresni a 2. oldal :[I]Secret Project

* Blizzard's "secret project" is confirmed to be a new MMO with a brand new universe, but we won't hear anything about it before a while.[/I]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#4) edward2

edward2
(addikt)

teljesen biztos vagyok a starcraft MMOban. és ez a nyilatkozat is ezt támasztja alá. az SC2 se véletlenül lesz 3 részes trilogia meg ilyen nagyon beletoljuk az emberek fejébe ezt a saga-t.

(#5) Wolverine válasza ChromeX (#3) üzenetére

Wolverine
(félisten)

Sokszor bejelentette már Mike Morhaime és Rob Pardo is, hogy a next-gen MMO-juk új franchise lesz, nem Warcraft/Starcraft/Diablo. Azaz egy újabb tökéletesen magalpozott, szakmailag korrekt írás a Gamepodon :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6) ChromeX válasza Wolverine (#5) üzenetére

ChromeX
(addikt)

jah aszem amit idéztem a BLIZCON talán legutolso napján mondták, de az a baj hogy most mindenki elkezdi fejtegetni hogy vajon melyikböl lesz mmo, de nemmmm, mint a kollega mondta uj franchise lesz teljesen

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#7) marcias válasza ChromeX (#6) üzenetére

marcias
(őstag)

Vagy majd jön a: "Csak vicceltünk! :DDD " És Mike elröhögi magát.

Steam: marcias88

(#8) edward2 válasza marcias (#7) üzenetére

edward2
(addikt)

egyértelmű hogy ezt kell mondaniuk. azok meg akik elhiszik azok ugy jártak. diablo3at se fejlesztették soha... aztán hirtelen mégis fejlesztik.

(#9) marcias válasza edward2 (#8) üzenetére

marcias
(őstag)

A Blizzard titoktartása sztem simán veri az összes titkosszolgálatot. Az összes eddig bejelentett játékról akkor kaptuk meg az első betűnyi, első pixelnyi, első bit hangnyi információt, amikor azt ők akarták. SC2, D3. Ezután sem lesz ez másképp.

Steam: marcias88

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.